Skocz do zawartości

Moja Podróż Od Początku.


nokian

Rekomendowane odpowiedzi

Moze wyjasnisz tez przy okazji pod jakim wzgledem 747 jest najlepszym samolotem pasazerskim na swiecie i w ogole jakie kryteria okreslaja "najlepszy samolot pasazerski". Bo z mojego doswiadczenia (lecialem dwa razy ostatnio 747, ktory obslugiwany byl przez najgorsza linie w stanach - United) wolalbym w ciemno A330/340 albo 777.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy są jakieś lepsze?ja po 2 godzinach lotu-lotem, najchetniej położyłbym sie na ziemi miedzy siedzeniami, a nie jestem walnięty żeby latać lepszymi klasami za 10000zł, ja jak wlatywałem do usa, to napisałem ze mam 15tysiaków zielonych[no miałem tyle w kieszeni] i coś mi tam napisali, dopiero jakaś babka powiedziała żebym szedł do innego wejscia, poszedłem, goscio wypisał jakąś deklaracje, a nie znam angielskiego, zapytał check? ja na to nie -casch, a że kieszen mi odstawała od tej kapuchy, to nawet nie kazał mi wyciągać, na koniec 3 razy powiedział mi goodbay i wyszedłem innym wyjsciem, nikt nawet nie chciał sprawdzać mi bagażu, a mam pytanie, czy ktoś z Panstwa orientuje sie ile i jak kosztuje przepłynięcie np. do nowego jorku statkiem? najlepiej w tę i z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...