Skocz do zawartości

Wysyłanie Pieniedzy Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W lipcu byłem w USA szukałem sobie min laptopa ale nic nie znalazlem. moja dziewczyna zostala tam jeszcze na 2 miesiace i znalazla mi laptopa takiego jak szukalem i w przystepnej cenie. I tu moje pytanie czy istnieje mozliwosc przeslania pieniedzy np na konto osoby legalnie mieszkajacej w usa? Czy poczta lub jakis bank świadcza takie usługi zebym mogl przeslac dolary bezposrednio na kono obywatela USA. Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Western Union. Szybko i pewnie. Pieniadze sa dostepne jeszcze tego samego dnia po wyslaniu, a wlasciwie to zaraz po tym jak wklepia w Polsce transfer do systemu. A stoisko WU w USA mozna znalezc w wiekszosci supermarketow i niektorych aptekach sieciowych. Wystarczy znac nazwisko osoby przesylajacej i kwote, ew. numer transferu.No i trzeba pokazac wlasny dowod tozsamosci, np.polski paszport, chodzi tylko zeby nazwisko odbiorcy sie zgadzalo, nikogo nie interesuje status immigracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...