Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem


KW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja mam pytanie nawiązujące do postu Ona24 i obecnych cen za złożenie dokumentów. O ile I-131 AP w instrukcjach jest opisany jako darmowy dodatek, to przy I-765 EAD widnieje adnotacja, że przy pierwszym składaniu, opłata nie obowiązuje: 1. Refugee, 2. Paroled as Refugee, 3. Asylee, 4. N-8 or N-9 nonimmigrant, 5. Citizen of Micronesia, Marshall Islands or Palau, 6. Granted Withholding of deportation, 7. Victim of Severe form of Trafficking , 8. U1 Nonimigrant, 9.Dependent of certain foreign government, international organization or NATO personnel, 10. Applicant for Asylum 11. VAWA Self-Petitioner. Przy odnawianiu EAD jest opcja 4. Adjustment Applicant who applied after July 30, 2007,ale nasza aplikacja o EAD jest pierwszą jaką składamy.

Czy ja dobrze rozumiem, że coś się zmieniło i teraz przy zestawie po-ślubnym trzeba dodać 380$ za I-765?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 298
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Wreszcie, przed samym wysłaniem pakietu znalazłam, gdzie EAD jest wliczone: Please note that, if you file Form I-485 to adjust your status as a permanent resident on or after July 30, 2007, no additional fee is required to also file an application for employment authorization on Form I-765 and/or advance parole on Form I-131. You may file these forms together.

Obecne ceny to 1070$ plus 420$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu walki z dokumentami pakiet gotowy, przeryłam jednak wszystkie instrukcje i nigdzie nie doczytałam się, że mamy dodać zdjęcia męża. Wszędzie piszecie, że 6+2, więc na wszelki wypadek jego też dołączyłam, aczkolwiek nadal nie wiem gdzie powinny być :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu walki z dokumentami pakiet gotowy, przeryłam jednak wszystkie instrukcje i nigdzie nie doczytałam się, że mamy dodać zdjęcia męża. Wszędzie piszecie, że 6+2, więc na wszelki wypadek jego też dołączyłam, aczkolwiek nadal nie wiem gdzie powinny być :/

Przy G-325A z jego danymi które jest potrzebne do I-130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, przed samym wysłaniem pakietu znalazłam, gdzie EAD jest wliczone: Please note that, if you file Form I-485 to adjust your status as a permanent resident on or after July 30, 2007, no additional fee is required to also file an application for employment authorization on Form I-765 and/or advance parole on Form I-131. You may file these forms together.

Obecne ceny to 1070$ plus 420$

sprzedawanie dzisiaj "employment authorization" za takie pieniadze to cos jak sprzedawanie Brooklyn Bridge...hehehe

wszyscy moi bezrobotni sasiedzi i znajomi tez maja te "employment authorization" ( i to za darmo)....just sayin'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

byc moze to nie jest odpowiedni temat, ale potrzebuje pomocy do wyslania pakietu N-400. Dokumenty mam uzbierane i wszystko w zasadzie jasne, jedynie ten cover letter ... Czy ktos ma moze wzor takiego cover letter do pakietu N-400? prosze tylko nie odsylajcie mnie do visajourney.com, na tej stronie sie juz przejechalam, informacje tam zawarte sa czesto bledne i nieprawidlowe.

Wiec jeszcze raz, czy ktos ma sample cover letter do pakietu N-400 (wysylane po slubie z obywatelem)?

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...