Skocz do zawartości
KW

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem

Recommended Posts

Tak jak napisala Krysia pewne pytania nalezy pisac tam bo jesli pojawiaja sie tutaj pytania to beda przenoszone do tam tego tematu..

A i oplaty sa na dzien dzisiejszy :)

ten temat zostaje przyczepiony :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dobra ściaga! Bardzo przydatna, zaoszczędza dużo czasu podsumowując wszystko w jednym miejscu. Proszę o wskazówki jaka jest roznica w wymaganych dokumentach jesli tak jak w moim przypadku kandydat ubiega sie o GC po slubie z obywatelem, ale na przesiedzianej F1. (po zmainie statusu z B1/B2).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo prosze o pomoc - ktora Affidavit of Support wypelnia sie w sytuacji gdy malzonek jest w stanie nas sponsorowac (wystarczajace dochody wg. poverty guidelines) - czy jest to forma I-134, czy I-864? Troche sie w tym zgubilam... Dziekuje!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pytania prosze podawac w innym temacie w innym przypadku beda kasowane lub tez przesuwane jak znajde czas,,,i prosze o tym pamietac bo jesli tak ma byc to temat zostanie zamkniety i nikt nie bedzie mogl nic pisac aby cos poprawic w tym co jest napisane

tutaj jest ten temat:

http://www.usa.info.pl/board/Formalnosci-P...Usa-t11705.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow, Bardzo sie napracowalas zeby stworzyc ten przewodnik. Duzo ludzi jest Ci bardzo wczecznych wliczajac mnie ;-) Jednakze czy orientujesz sie czy jest jakac roznica w procesie ubiegania sie o zielona karte jesli ja mam wize pracownicza H1 i poslubilam obywatela USA.

Dziekuje

Ally

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

super ściagawka :) a jak wygląda sytuacja w przypadku gdy dokumenty wysyłane są z usa a ja jestem w pl? co po kolei powinno się wypełniać i wysyłać z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz