Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem


KW

Rekomendowane odpowiedzi

reply masz takie cos pod kazdym postem i to klikasz i masz post kogos i w tym poscie mozesz pisac

troszke bardziej wyraziscie:

dla rozjasnienia, pod kazdym postem masz maly prostokacik ze slowem QUOTE, wystarczy na niego kliknac, wtedy plus obok zamieni sie w minus i wypowiedz zostanie dodana do twojego posta. Jesli chcesz zacytowac jedynie pare slow, kopiujesz je do swojego posta, zaznaczasz a nastepnie nad okienkim w ktorym piszesz masz wybory czcionek i inne ikonki, jedna wyglada troske jak balonik jak na jedziesz na nia myszka( nie klikajac to ci sie pokaze " umiesc w tagach

, jesli klikniesz to slowa te zostana oznaczone jako cytyat.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pelasia,sly6

Serdecznie wam dziekuje za wszelkie porady,ale czy moze mi ktos odp.na moje pytania::

ale powracam do mojego poprzedniego pytania czy to jest dobrze skompletowany pakiet do wyslania czy jeszcze cos brakuje? nie wiem co z tym formularzem I-131 bede wdzieczna za wszystkie podpowiedzi pozdrawiam ;)

,bede wdzieczna za odp,bo nie wiem czy to wszystko czy mam dodac cos jeszcze,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz jeszcze załączyć kopię approval notice wniosku o K1 tzw NOA2 - wysłali to twojemu narzeczonemu zanim ty dostałaś papiery z ambasady

dodaj tez cover letter: od kogo do kogo, jaki wniosek i wyliczając wszystkie załączniki

ksero odpisu zupełnego aktu urodzenia
masz tłumaczenie? albo polsko-angielska wersję?

reszta jest chyba OK - sprawdź jeszcze tutaj: http://www.visajourney.com/content/k1k3aos

$1010 czek(czy to jest juz oplata za wszystko czy musze jeszcze jakis czek dolozyc ?)

tak to jet wszystko jeśli składasz na K1

nie rozumie co ma byc z tym I-131 jak jestem na wizie K1czy go wysylam tez???

wniosek o AP - I 131, jak jesteś na wizie K1 to możesz składać bo masz pewnie dobra historie imigracyjna - inaczej by ci K1 nie wydali ;)

warto to mieć jeśli masz jakąś rodzinę w Polsce, zawsze się może zdazyc ze będziesz musiała wyjechać, nawet jeśli nie planujesz

problemy z Ap maja osoby, ktore przesiedzialy wize i maja zakaz wjazdu, bo AP przed tym nie chroni i nadal nie wpuszczą na granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie,a wiec zaczelo sie w moim przypadku wypelnianie i kompletowanie dokumentow na AOS i juz napotkalam pierwszy problem przy wypelnianiu I-485,dlatego prosze o pomoc bo jestem nie pewna co wpisac,a mianowicie chodzi mi o Patr.1,obok U.S.Social Security#(if any),jest podanie nr. A #(if any),prosze powiedzcie mi w to drugie jaki to mam nr.wpisac bo sie pogubilam,bo ja wpisalam nr.jaki mi nadali na notice of action gdzie pisze Beneficiary nie wiem czy dobrze prosze pomozcie bo nie chce zrobic bledow pozdrawiam,i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW Wielkie dzieki tak mam juz z zerem 9 cyfrowy,za ze zapytam jeszcze raz bo na tym formularzu I-485 wypisuje moje niepelnoletnie dzieci i przy nich tez jest do podania ten nr.to podaje ten moj nr.bo moje dzieci przyjada jakby dopiente do mnie mojej wizy?jeszcze raz dzieki KW ,co ja bym bez was zrobila ja??,cale forum....pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuje pomocy! Wyszlam za maz rok temu wszystko pieknie i swietnie mieszkamy sobie szczesliwie z moim mezem od dawna juz mam zielona karte. Zaczelam dobra prace chcialam isc na studia a tu sie wlasnie okazalo ze moj mezus sie odkochal i niechce byc juz ze mna a do tego wszystkiego mnie zdradzil i chce rozwodu! Co ja mam robic? Po pierwsze tragedia dla mnie bo straszny zawod itp ale z drugiej strony ja tu zaczelam moje zycie. Czy rozwod oznacza ze bede musiala wracac do Polski?? Nie dosc ze mi zlamal serce to jeszcze mi zrujnuje zycie? Co ja mam robic? Jak to wszystko dziala? czy w takiej sytuacji naprawde zabiora mi zielona karte i bede musiala wracac do PL? Prosze o odpowiedz od jakiej zorientowanej w tym temacie osoby. Z gory bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...