Skocz do zawartości

H-2b 2009/2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

ja sie wybieram! od kilku dni wertuje strony internetowe przeroznych biur organizujacych wyjazdy za granice i nic. niestety jedynym dla mnie rozwiazaniem jest wyjazd w tym wlasnie programie (H2B), gdyz studentka juz nie jestem wiec zadne W&T i inne campAmerica w moim przypadku nie wchodza w gre. bardzo mi zalezy na znalezieniu jakichkolwiek informacji na temat H2B,poniewaz chcialabym wyjechac juz na poczatku stycznia,wiec trzebaby zaczac zalatwiac formalnosci. z tego co widze niestety zadne biura nie zajmuja sie juz organizacja tego programu.mozliwe tez, ze zajmuja sie tylko w okresie wakacyjnym. kazdego kto ma jakies blizsze info w tym temacie prosze o kontakt. chetnie tez pogadam z kims kto sie do stanow wybiera w tym terminie co ja- w gromadzie zawsze weselej i bezpieczniej. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja też się rozglądam za różnymi opcjami podjęcia legalnej pracy w usa i wybieram się tam pod koniec grudnia w celach turystycznych i nawet myślałem żeby się spróbowac porozglądać będąc na miejscu, bo nie mam nic do stracenia :) i tez ostatnimi czasy szukam informacji jak to można załatwić więc jak ktos ma wiedzę na ten temat to byłoby super jakby sie nia z nami podzielił :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsara ja się wybieram. Co do biur to faktycznie żadne na razie nie organizuje wyjazdu. A co do czasu załatwianie wszelkich formalności to nie jest tak jak piszesz.

Ja 2 lata temu byłem na H2B z BTC i od podjęcia decyzji o wyjeździe do wylotu zajął mi około miesiąc, a znajomym nawet krócej (po WAT po 2 tygodniach byli z powrotem w USA).

No i H2B nie jest w wakacje bo od tego jest WAT, a tutaj ma się zapełnić pozostały czas, dlatego wyjazd na tej wizie to jesień lub wiosna. Poza tym na H2B wyjeżdża się po to aby

tam zostać (na podstawie własnych obserwacji) bo w tym czasie można znaleźć męża/żonę, przedłużyć pobyt do 3 lat i znaleźć pracodawcę lub zostać nielegalnie.

Więc jak ktoś znajdzie oferty z H2B to niech da znać tutaj lub na priv (oprócz Emakopolu). Pozdrawiam :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...