Skocz do zawartości

Zaświadczenie Ze Szkoły


hciuku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów..

nie sadze żeby ten temat już był na forum..

A mianowicie chodzi o zaświadczenie ze szkoły potrzebne do wizy, ze wyjazd podczas nauki szkolnej jest OK (planowany wyjazd na początek czerwca)

Czy któryś z was obecnych na forum brał takie zaświadczenie ze szkoły ??

Bylem dziś w szkole i dyrektor kazał mi pierw złożyć podanie do sekretariatu ze chce dostać to zaświadczenie i napisać co w nim ma być zawarte i w jakim formacie ;/

no i tu pies pogrzebany ..

Matka powiedziała żeby zadzwonić do konsulatu na tą infolinie i zapytać się co musi być w tym zaświadczeniu ze szkoły wypisane ..

Ale zanim to zrobię stwierdziłem ze zapytam się pierw was na Forum.

Może macie jakiś wzór tego podania do szkoły o wystawienie tego zaświadczenia potrzebnego do wizy ..

bardzo bym był wdzięczny za linki z tymi wzorami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A co ma byc zawarte?>

pomyslimy troche nad tym ....

To sa tak proste teksty no ale Ty jako ze nigdy nie miales z tym doczynienia masz troche problemu..

napisz tak ze potrzebujesz tego do sekcja konsularna w Warszawie lub Krakow jak podlegasz,,musi tam byc zawarte ze jestes uczniem tej szkoly i ze mozesz leciec w danym okresie czasu do USA i ze to nie koliduje z nauka w tym czasie i szkola zgadza sie na takie cos i ze to Ci jest potrzebne na rozmowe w czasie wizy.Tak miej wiecej to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha .. będę to musiał jakoś skleić do kupy ^^ no jak widać pierwszy raz się z takim czymś spotkałem .. wiesz chce mieć już wszystko załatwione i przygotowane żeby 500 razy nie jeździć do tego konsulatu bo czegoś nie miałem .. :)

nie pytałbym o to gdyby szkoła wiedział o co chodzi .. jeszcze się u nich nie zdarzyło ze ktoś właśnie potrzebował takiego zaświadczenia do wizy bo chce do stanów jechać ... u nich najczęściej to wyjeżdżają gdzieś do europy a do tego nie potrzeba jakiegoś papierka ze szkoły ..;/

a to format chyba normalny .. na gorze wyśrodkowana napisane "Zaświadczenie" na dole napisane to co wymieniłeś ze takie tam zgadzają się itd. podpis dyrektora pieczątka szkoły papier w zęby i do konsulatu .. ;]

a właśnie .. ma być podpis dyrektora głównego .. czy jeszcze tych Wice ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni dobrze wiedza jak ma wygladac taki druk urzedowy a wiec kto to wystawia,dla kogo :

Sekcja Konsularna

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie

ul. Piękna 12

00-539 Warszawa

potem beda Twoje dane jak imie nazwisko ,lata nauki i ile zostalo tej nauki ..i ze wiedza o Twoim wyjezdzie do USA na dany okres czasu tutaj wpiszesz jaki okres czasu jest brany pod uwage i ze zgadzaja sie na takie cos,,,niech wpisza numer telefonu aby jakby ktos chcial to niech dzwoni ...

a podpis moze byc samej dyrektor lub vice....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzwonilem tylko czytałem którys post gdzie koles (na studiach) brał zaświadczenie z uczelni że jego wyjazd podczas nauki szkolnej i jest ok , więc skoro on takie coś miał to chyba ja tez no i +zaświadczenie że chodze do tej szkoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danik problem polega na tym ze moga o takie cos poprosic i lepiej takie cos miec chyba ze sie dobrze umie czlowiek wytlumaczyc

hciuk jesli padnie takie pytanie o zaswiadczenie a Ty nie bedziesz miec a tlumaczenie Ci nie wyjdzie to wtedy moze byc roznie ,,bo jesli nawet do konca roku szkolnego jest niedaleko to nadal jestes w obowiazku szkolnym

ps tutaj nie chodzi o to ze jestes uczniem a ze lecisz w czasie roku szkolnego..co innego okres swiat,okres ferii a co innego okres nauki,,rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...