Skocz do zawartości

Kiedy odpowiedź GC??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak pewnie wielu wysłałem zgłoszenie na dv-2006.

I mam takie pytanko do osób które w poprzednich latach wylosowały Green : kiedy dostali odpowiedź i czy są tu tacy którym się udało wyjechać bądź mimo wylosowania nie spełniałi warunków a jak tak to czego im "brakowało"?

A tak swoją drogą to będę próbował o turystyczną mimo że mam nielegalnie w Stanach przebywającego brata tylko oczywiście jakby się kto pytał to cichosza :wink: , bo oczywiście nie zamierzam go wpisywać. I co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..  a jeszcze chciałbym dodać iż jestem studentem czy to w jakikolwiek zwiększa moje szanse? :)

Jak widać z innych postów, to szanse najbardziej zależą od tego którą nogą wstał z łóżka tzw. "konsul" :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja slyszalam o takim przypadku: kolega zostal wylosowany, wszystko bylo OK, mial czekac na list zawiadamiajacy o interview. Czekal i czekal ..... i okazalo sie, ze zawiadomienie - wyslane zwykla poczta - zgubilo sie po drodze!!!!!! Kiedy sie zorientowal, ze cos jest nie tak powiedzieli mu, ze jego sprawa jest zamknieta i dziekuja mu za pobyt w USA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolina1234 sa dwa wyjscia,albo wrocisz do Polski i wypelnisz tutaj aplikacje albo tez Twoja Mama wysle ta koperte do Ciebie i w USA wypelnisz i odeslesz .....jesli nie wypelnisz aplikacji i nie odeslesz to Twoje starania o GC stana w miejscu bo z chwila kiedy odeslesz z powrotem papiery przechodzisz do drugiej tury a 3 tura jest spotkanie z Konsulem w Warszawie ale to od pazdziernika 2005 do wrzesnia 2006 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...