Skocz do zawartości

Przylot WASZYNGTON, powrót NYC


fifi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki plan: będę prawdopodobnie pracować koło Waszyngtonu, a potem chciałabym sobie wynająć (albo kupić) samochód i pojechać do Bostonu i Nowego Jorku (oraz na co tam się natknę po drodze). Myślę, że z pożyczeniem samochodu w Waszyngtonie z możliwością oddania w NYC nie będzie problemu, ale czy jest możliwość przylecieć do Waszyngtonu, a wracać z NYC?? Czy to jest droga impreza?? :wink:

Dzięki za info

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość przylecieć do Waszyngtonu, a wracać z NYC?? Czy to jest droga impreza?? :wink:  

Co do wypożyczenia / kupienia , to pytaj w >>>

"Formalności" > "Prawo Jazdy"

Stare wiadomości zostały wykasowane, ale może ktoś odpowie o aktualnych zasadach (prawa sie zmieniają) .

Jeżeli chodzi o samolot >>> Możesz przylecieć gdzie chcesz i odlecieć skąd chcesz :wink:

Tyle , że jeżeli wykupujesz bilet tzw. "round trip" jest ździebełko taniej, aniżeli przylot do miasta "A" > odlot z miasta "B" :!: :!: :!:

Sprawdź dokładnie ceny , a będziesz wiedziała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu przypadkach nie jest ważne, gdzie (fizycznie) jest lotnisko, ale jakie są "opłaty lotniskowe" :!:

Jeżeli lądujesz na jednym , a startujesz na drugim, to płacisz dwie "opłaty lotniskowe" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypozyczenie samochodu - zobacz np na www.expedia.com albo wejdz na strone ktorejs ze swiatowych wypozyczalni (www.avis.com, www.sixt.com, www.hertz.com, www.europcar.com itd itp) i tam sa opcje takie jak oddanie auta gdzie indziej niz zostalo wypozyczone. wyszukiwarka od razu obliczy Ci cene i bedziesz miala od razu mozliwosc zarezerwowania auta przez www.

co do biletu. taki bilet jak mowisz nie bedzie wiele drozszy. ja mialem podobna sytuacje w zeszlym roku latem. lecialem z poznania do san francisco a wracalem z los angeles i bilet wyniosl mnie kolo 4500pln (kupowany na kilkanascie dni przed wylotem - CUDEM znalezione miejsca), a sprawdzalem ile kosztowalby bilet (tego samego dnia) na wylot/powrot z tego samego miasta i tam byla chyba roznica kolo 400pln.

nie wszystkie taryfy pozwalaja na zrobienie z nich podrozy "open jaw", ale wiekszosc na szczescie pozwala. Ci z linii lotniczych wiedza, ze jest zapotrzebowanie na takie bilety - szczegolnie do usa, wiec nie ma z nimi problemu. idz do biura podrozy, powiedz o co Ci chodzi a tam na pewno cos znajda w odpowiedzniej cenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...