Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa Latem 2010 Od 1-3 Miesięcy


Pyza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chętnych by zwiedzać Stany latem, w czerwcu 2010! Od paru lat planuję objazd po tym jakże zróżnicowanym kraju. lecz do prawdziwego zwiedzania brak mi bratnich dusz, które tak jak ja chciałyby spędzić lato w drodze, przemierzając Stany od Nowego Jorku aż po Kalifornię, zwiedzić Wielki Kanion i Dziki Wschód alternatywnie "zachaczając" o Meksyk jak się da. Nie jestem zainteresowana programami studenckimi ze względu na liczbę wiosen, które mam już za sobą. Nie wykluczam by popracować trochę, jeśli warunki na to pozwolą, biorąc jednak wariant zwiedzania jako absolutnie priorytetowy. Podróż planuję na okres 1-3 miesięcy wynajętym lub kupionym na miejscu samochodem lub zarezerwowanymi wcześniej lotami.. Jednocześnie jestem otwarta na wszelkie Wasze pomysły i zachcianki. Z mojej strony zapewniam o lojalności i dużej dawce dobrego humoru. Dlatego wszystkich żądnych przygód proszę o maila na mój adres lub telefon, jak kto woli. Pozdrawiam Was i czekam na odzew.

Kinga

tel.: 660716347

gg: 11124120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...