Skocz do zawartości

Camp Leaders Czy Student Point?


greatboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wybieram się na Camp w przyszłym roku i chcę zapisać się już teraz by załapać się na jak najtańszą stawkę;-)

Już prawie zdecydowałem się na CL za 1250zł, ale własnie znalazłem ofertę StudentPoint która w sumie wynosi $305 czyli ok 900zł.. Teraz zastanawiam się czy warto zapłacić te 350zł więcej za CL czy obie usługi są porównywalne i nie ma to najmniejszego sensu?;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kampach bylam juz pare razy a o student point pierwsze slysze..moze to posrednik?

dopytaj sie czy kupia Ci bilet do USA bo w Camp Leaders tak jest, no i ile osob jedzie ze SP do USA bo mi sie wydawalo ze oni organizuja tylko work and travel a campami wcale sie nei zajmuja

No i udanych wakacji w SA rowniez zycze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciekawila mnie kwestia ;)

a wiec na stronie SP jest napisane: Przelot z Warszawy do Nowego Jorku i z powrotem jest sponsorowany przez CAMP i zwracany uczestnikowi po przylocie do USA w wysokości 650 USD.

Czyli trzeba sobie samemu kupic bilet a co jesli bedzie drozszy?

Chyba jednka wygrywa CL bo wszystko za Ciebie robia i organizuja, podaja na tacy a Ty sie tylko martwisz w co sie spakowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema. Ja również byłem z Camp leaders. Łączny koszt wszystkiego to troszkę mniej niż 1800 zł (program +visa + bus do wawy/krk ). Mało formalności, dobra obsługa.

Z tego co wiem, to Camp Leaders ma kontakt z większą ilością camp`ow, przez co masz lepszą szansę na znalezienie dobrego miejsca w szybszym czasie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przede wszystkim, jesli lecisz do USA pierwszy raz, zwroc uwage na opinie o firmie i przede wszystkim doswiadczenie jakie posiada ta firma w organizowaniu wyjazdow ( jak dlugo istnieje, czy jest to firma polska czy miedzynarodowa, ile osob wyjezdzalo z ta firma). Nie sugeruj sie tylko cena, bo mozesz sie pozniej rozczarowac. Te 200-400zl wiecej bardzo czesto oznacza diametralna roznice w sposobie podejscia firmy do Ciebie jako klienta, jakosci obslugi, supporcie na miejscu w USA itd. Ja jezdzilem 4 razy na campa z CCUSA i uwazam, ze oferta tej firmy jest warta uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...