Skocz do zawartości

Inwestor A Wpływ Na Wydanie Wizy


PrzemekX

Rekomendowane odpowiedzi

Green Card Through Investment

Entrepreneurs (and their spouses and unmarried children under 21) who make an investment in a commercial enterprise in the United States and who plan to create or preserve ten permanent full time jobs for qualified United States workers, are eligible to apply for a green card (permanent residence).

Up to 10,000 visas may be authorized each fiscal year for eligible entrepreneurs.

You must invest $1,000,000, or at least $500,000 in a targeted employment area (high unemployment or rural area). In return, USCIS may grant conditional permanent residence to the individual.

For more information, see Section 203(;)(5) of the Immigration and Nationality Act (INA) and 8 CFR 204.6 (see the ?INA? link to the right).

www.uscis.gov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Mógłbyś przetłumaczyć na PL ważniejsze informacje ? będę wdzięczny.

Przupuszczam iż może paść pytanie, iż jestem inwestorem, a nie znam angielskiego. Wiem odpowiadam, to jest dla Ojca. Osobiście nigdy nie uczyłem się angielskiego, a wyłącznie niemiecki i francuski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green Card poprzez inwestycje

Przedsiębiorcy (i ich małżonkowie oraz niezamężne dzieci poniżej 21 roku), którzy zainwestują w przedsiębiorstwo w Stanach Zjednoczonych i którzy zamierzają stworzyć lub utrzymać dziesięć stałych pełnoetatowych miejsc pracy dla wykwalifikowanych amerykańskich pracowników, mogą ubiegać się o zieloną kartę ( stały pobyt).

Do 10.000 wiz może być wydanych w każdym roku budżetowym dla uprawnionych przedsiębiorców.Należy inwestować 1.000.000 dolarów, lub co najmniej 500.000 dolarów w określonym obszarze (wysokie bezrobocie lub obszar wiejski/rolniczy). W zamian USCIS może udzielić warunkowego stałego pobytu dla takiej osoby.

Aby uzyskać więcej informacji zobacz § 203 (;) (5) z Immigration and Nationality Act (INA) i 8 CFR 204.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek Ty mylisz dwie sprawy

co innego inwestor starajacy sie o staly pobyt a co innego ktos kto jedzie aby zobaczyc w biznesie co tam i jak tam itp i wtedy jest inna wiza potrzebna

to sa dwie rozne sprawy,,pamietaj o tym bo samo posiadanie 1 miliona dolarow nie oznacza ze dostanie sie Gc jesli sie nie ma zadnego planu dzialania w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak inwestor ma milion dolarow to powinien z tym uciekac a nie myslec o zainwestowaniu w usa

jak chce zainwestowac w usa to zycze marry christmas, niedlugo ten za ten milion to bedzie mogl kupic bochenek chleba i nie wiem czy mu jeszcze na maslo wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...