Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy podczas starania się o wizę, może to zrobić mój prawnik, czy muszę wszystko zrobić osobiście ? wyczytałem na stornie ambasady, że w kolejce musze stać 2 godziny, na codzień jestem dość zajęty (firma) i nie mam czasu na wyczekiwanie w kolejce

No to nie stój. Przecież nikt cię do pójścia po wizę nie zmusza.

Nie żebym lubił stać jak cielę we wszystkich kolejkach, ale takie teksty trochę mi ciśnienie podnoszą.

Po drugie, tak naprawdę jeżeli nie trafi się na pechowy dzień to można z wizą lub bez wyjść z konsulatu już ok. godziny 9.30-10 rano.

Taki zajęty jesteś, a siedzieć na forum w środę o 8.35 rano możesz? Firma nie padnie w tym czasie? Pracowników nie trzeba nadzorować?

Jak ktoś nie jest w stanie znaleźć 2 godzin czasu to znaczy, że guzik z niego a nie menadżer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy podczas starania się o wizę, może to zrobić mój prawnik, czy muszę wszystko zrobić osobiście ? wyczytałem na stornie ambasady, że w kolejce musze stać 2 godziny, na codzień jestem dość zajęty (firma) i nie mam czasu na wyczekiwanie w kolejce

Po co Ci wiza jak i tak nie będziesz miał czasu wyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...