Skocz do zawartości

Pomocy. Czy Ktoś Może Wyjeżdzał Juz Z Firmy Ccusa?


Zawil

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany wyjazdem do USA z firmy CCUSA, lecz w tym temacie jestem żółtodziobem bo nigdy nie decydowałem sie na taki wyjazd... mam szereg pytań dotyczących tego wyjazdu itp. jeśli byłby ktoś uprzejmy udzielić mi kilku wskazówek i podpowiedzieć to byłbym wdzięczny. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...
Jestem zainteresowany wyjazdem do USA z firmy CCUSA, lecz w tym temacie jestem żółtodziobem bo nigdy nie decydowałem sie na taki wyjazd... mam szereg pytań dotyczących tego wyjazdu itp. jeśli byłby ktoś uprzejmy udzielić mi kilku wskazówek i podpowiedzieć to byłbym wdzięczny. pozdrawiam.

Ja z nimi byłam 2 razy na campie i polecam. Mają swoich reprezentantów w miastach więc można się wybrać na spotkanie informacyjne jak chcesz znać aktualne opcje i ceny bo to się co roku zmienia. Ja jestem zadowolona i nie miałam żadnych problemów. Mnie polecił kolega, który z nimi był wcześniej 3 razy pod rząd. Jak coś to chętnie udzielę jakiś informacji z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...