Skocz do zawartości

Pytanie O Rozmowę


pawel2611_del

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem umówiony w sprawie wizy turystycznej. Pierwszą wizę na 6 miesiecy dostalem w 2005 roku i byłem tam tylko 2 miesiace.

Jako iż już byłem w USA i byłem "grzeczny" mam chociaż pół procenta większa szansę dostania wizy po raz kolejny ?

Czy podchodząc do okienka konsula ON wie już że ja tam byłem i wszystko zrobiłem zgodnie z prawem ?/ nie pracowałem, po prostu zwiedzałem juesej.

Teraz na początku stycznia też ide do konsula i bardzo się boję o to iż dostanę odmowe - jestem panikarzem.

W sumie to paszport mam wazny jeszcze tylko 9 miesiecy no i zdjecie jest troche stare, ale jest jedna wiza i to mnie tak lekko na duchu podtrzymuje.

Niech mnie ktoś skieruję na dobrą drogę... w zamian zapraszam na piwo i paluszki słone

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 2 miesiace trudno jest odrobic bilet i przywiesc troche grosza ze soba z pracy bez pozwolenia :)

w ds 156 wpisujesz ze byles w USA i ile czasu ,,przygotuj sie na pytania co tam robiles i co teraz bedziesz robic

a w ds 156 za 1 razem ile wpisales ze bedziesz>jak miej wiecej ze 2 miesiace to jestes wiarygodny ,,gorzej maja osoby te co wpisuja ze beda 1-2 miesiace a sa -byly 6 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Poprzednio w ds156 wpisałem że lecę na 2 miesiące i faktycznie tyle byłem. Nie przekroczyłem terminu.

Teraz też chcę lecieć na dwa miesiące, dodam że nie mam ochoty pracować w kraju gdzie nie będę mieć ubezpieczenia ani żadnych perspektyw, jadę tam czysto turystycznie. Pracę dobrą mam w Polsce.

Obym tylko trafił na jakiegoś dobrego konsula :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...