Skocz do zawartości

Podróż Po Usa Samolotem.


Max Cohen

Rekomendowane odpowiedzi

Moje uszanowanie,

Szukam informacji na temat podróży po USA samolotem, z nieważnym już id.

Niedługo wygasa termin ważności moich dokumentów. Nie wiem czy uda mi się zwiedzić miejsca które chcę, przed upływem tego terminu. W związku z tym zwracam się z prośbą o informacje na temat, czy można podróżować samolotem mając już nieważne prawo jazdy/id amerykańskie (mój paszport z Polski też jest nieważny).

Osobiście zakładam iż nie można, jednak rożnych rzeczy się naczytałem w internecie.

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nie waznym paszportem ludzie lataja ale z wanym prawkiem lub tez \id...teraz jak jest na lotniskach to nie radze Ci leciec z nie waznym dokumentem ....troche sie pozmienialo na lotniskach po tym jak lecial ten zamachowiec w swieta

Tak teraz TSA jest tak wyczulone ze dostaja zatrucia chemikaliami jak powachaja niefiltrowany miod

a miodziarza/ogrodnika maga wsadzis za terroryzm

Tak sie wzieli za sciganie terrorystow. Sprawa jest bardzo powazna z idiotyzmem nie ma zartow...

http://sweetness-light.com/archive/ca-airp...t+-+Articles%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna leciec nie posiadajac aktualnej wizy ??

Na przelotach wewnetrznych obowiazuje "government ID"

czym jest prawo jazdy lub inne ID wydane przez rzad.

Jesli jestes z innego kraju niz USA obowiazuje Cie rzadowe ID innego kraju i teraz

wtedy mozesz miec problem jesli nie masz waznej wizy. Czy sprawdzaja nie wiem bo posluguje sie dokumentem USA

ale mam wrazenie ze bardzo mozliwe ze moga po ostatnich incydentach

To samo co w poscie powyzej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przelotach wewnetrznych obowiazuje "government ID"

czym jest prawo jazdy lub inne ID wydane przez rzad.

Jesli jestes z innego kraju niz USA obowiazuje Cie rzadowe ID innego kraju i teraz

wtedy mozesz miec problem jesli nie masz waznej wizy. Czy sprawdzaja nie wiem bo posluguje sie dokumentem USA

ale mam wrazenie ze bardzo mozliwe ze moga po ostatnich incydentach

To samo co w poscie powyzej!!!

Mi sprawdzano wize gdy lecialam z NY do LV wczerwcu 2009. Zapomnialam dodac, w drodze powrotnej tez sprawdzano i wize i pytano czy lece z NY prosto do Polski czy jeszcze pozostaje, ale to chyba w kwestii odbioru bagazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...