Skocz do zawartości

Przed Wyjazdem Z Usa Nie Zamknęłam Rachunku Bankowego.


makowka

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś 4 lata temu byłam na Florydzie założyłam tam konto w Bank of America ( konto i karta bez żadnych opłat) korzystałam z niego tylko do realizacji czeków. przed wyjazdem jednak nie zamknęłam rachunku zostało na nim jakieś 7 $ na plusie. Karta jest ważna do lipca 2010 r. A konto było chyba na 2 lata. Nie mogę znaleźć haseł do konta dlatego też nie mam dostepu internetowego. Czy wie ktoś może czy takie konto wygasa z czasem? Czy jest ważne tylko przez okres podpisania umowy? Proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy bank ma swoje przepisy wewnetrzne. Konto nie wygasa w wiekszosci bankow zostaje odeslane do dzialu kont nieczynnych. Mozna je uaaktywnic, przewaznie ale nie wiem czy da sie przez Internet.

Pokoresponduj troche z oddzialem w ktorym masz konto, co ci odpowiedza. Najlepiej zadzwon jesli mozesz i jest to dla ciebie wazne. Ze wzgledu na bezpieczenstwo bank moze zyczyc sobie widziec cie osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zależy mi na tym aby konto było aktywne tylko wręcz odwrotnie.. aby po jakimś czasie nie okazało się ze mi odsetki narastają ( w sumie było darmowe więc nie powinno być żadnych opłat, chciałam się tylko upewnić czy moje przypuszczenia są trafne).. miałam je zamknąć ale nie zdążyłam tego zrobić.. dziękuję za odp. już teraz będę spać spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sprawdź warunki na jakich konto było otwarte, te darmowe konta są często darmowe jak jest na nich jakaś minimalna suma, albo minimalny miesięczny obrót, jeżeli ten warunek nie jest spełniony bank zaczyna naliczać opłaty. Nieduże, np. 5$ miesięcznie ale po roku robi się z tego 50$ plus odsetki. Na dłuższą metę może Ci to nadszarpnąć historię kredytową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sprawdź warunki na jakich konto było otwarte, te darmowe konta są często darmowe jak jest na nich jakaś minimalna suma, albo minimalny miesięczny obrót, jeżeli ten warunek nie jest spełniony bank zaczyna naliczać opłaty. Nieduże, np. 5$ miesięcznie ale po roku robi się z tego 50$ plus odsetki. Na dłuższą metę może Ci to nadszarpnąć historię kredytową.

w 2009 bank of america otwieral konta, gdzie przez pierwsze 6 miesiecy nie bylo oplat za prowadzenie rachunku (niezaleznie od kwoty na rachunku)

najlepiej bedzie zadzwonic do BOA i sprawdzic co sie dzieje, oni jak chca to moga umorzyc oplaty nawet na rok czasu - ja z takiej ich dobroci korzystam juz ktorys raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...