Skocz do zawartości

Wyprawa Usa Lipiec Sierpień 2010 Zapraszamy


matus

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukujemy osób chętnych do zwiedzania USA w sumie 5 tygodni (od 5 lipca do 22 wschodnie wybrzeże a od 22 do 11 sierpnia dziki zachód )

Byłem w USA 2 lata temu ale mam pewien niedosyt i jestem zauroczony tym krajem więc chcę tak spędzić wakacje jeszcze raz,

Do USA lecę z bratem (33 lata) Ja mam (24)

Na wschodnim wybrzeżu chcemy pojeździć autem i zobaczyć:

New York, Niagara, Chicago, Parki, pojeździć i poszlajać się po jakiś muzeach, polska dzielnica, Six Flags itd itp.

Na zachodnim (california) chcemy wynająć Harley'e i motorami chcemy objechać Great Canyon, Las Vegas, Sas Francisco, Park Yellowstone, największe na świecie drzewa, Alcatraz i inne, Route 66

Dopuszczamy również możliwość jeśli by ktoś chciał zwiedzić tylko jedno wybrzeże aby do nas podczepić np tylko na motory lub tylko na wybrzeże wschodnie, większą grupą zawsze raźniej,

co do biletów to po stanach poruszać się będziemy samolotami oczywiśce

Wawa- NY

NY- Chicago

Chicago - San Francisco

San Francisco - NY - Wawa

Zapraszamy do przyłączenia do wyprawy

Koszty: za bilety zapłaciłem 3980 zł za głowę

I tak myślę że koszt całościowo bez biletu to około 7 - 10 tys PLN - w zależności jaki ktoś rozrzutny, ale my raczej będziemy starali się maksymalnie zaoszczędzić na hotelach więc 5 gwiazdkowy Hilton odpada

Pozdrawiam,

MACIEK TEL 513 333 335

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...