Skocz do zawartości

Rozmowa Z Urzędnikiem Imigracyjnym


Rekomendowane odpowiedzi

takze duzo zalezy w ktorym miescie bedziesz mial spotkanie z urzednikiem imigracyjnym. bardziej magluja w chicago i NY a mniej w innych miejscach. denver i houston, wspominam dosc milo. NY juz mniej ale tez bez problemow, nie lecialam przez chicago ale slyszalam rozne historie, czy wyolbrzymione i prawdziwe to ci powiedziec nie umiem. inna osoba inny przypadek. tak czy inaczej nie stresuj sie a bedzie dobrze. jesli urzednik zauwazy ze trzesiesz sie jak galareta to da mu to do myslenie i zacznie zastanawiac sie dlaczego. pomysl sobie, wszystko dla ludzi a urzednik to tez czlowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zauwazylem ze pisaliscie cos na temat biletu elektronicznego ...

ja mam taki bilet kupiony tam i spowrotem ..

i nie wiem jak to dziala .. czy dostaje juz w polsce jak bede lecial bilety w obie strony ..

podkreslam ze mam z przesiadka w chicago czyli

1bilet to z pol do chicago

2. z chicago do minneapolis

3z mineapolis do chicago

4z chicago do polski

oświećcie mnie jak to dziala z tymi biletami elektronicznymi ;/ bo wlasnie sie zaczalem martwic co bedzie jak urzednik sie mnie zapyta co z biletem powrotnym .. co ja mu wtedy powiem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mam to strona z planem lotu i wszystkimi info. i kodami rezerwacji na kazdy bilet (z pol do chicago pozniej z chicago do minneapolis i tak samo tylko juz spowrotem do polski wygenerowana do wydrukowania przez strone biura podruzy w korej zostal kupiony bilet.. i to ma wystarczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezerwowałem bilet na KLM, ale lece (Air France, Northwest i KLM) i również miałem problem z wydrukowaniem biletu. Były podawane informacje o locie, ale nie był to bliet. Poszedłem do biura KLM w Warszawie i tam bardzo miła pani wydrukowała mi bilet oraz plan podróży. Może pójdź do linii i popros o coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wypełnia sie I-94? Po wylądowaniu czy można wcześniej?

dostajesz i94 do wypelnienia juz w samolocie - stewardesa w pewnym momencie bedzie rozdawala, musisz wziasc i wypelnic i 94 (biala) i kartka celna - niebieska, poza tym na tych drukach wypelniasz adres gdzie zostajesz - miej dokladny adres przy sobie z kodem pocztowym itd wiec nie sadze aby spytali cie o hotel. moga cie spytac kim ta osoba jest dla ciebie u ktorej sie zatrzymujesz, to wszystko...

o adres gdzie sie zatrzymasz spytaja sie juz ciebie z miejsca z ktorego rozpoczynasz swoja podroz czyli w warszawie wiec radze miec przy sobie dokladny adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...