Skocz do zawartości

Rozmowa Z Urzędnikiem Imigracyjnym


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Czy po grudniowych próbach zamachów na USA zwiększono restrykcje na lotniskach. Czy trzeba wypełniać dodatkowe dokumenty, czy nadal pozostaje I-94 w samolocie?

z tego co sie orientuje to tylko bardziej przeswietlaja przed wejsciem na poklad i godzine przed wyladowaniem nie mozna wstawac plus zero bagazy pod siedzeniami reszta chyba sie nie zmienila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie czy przyjezdzajac do USA trzeba miec okreslona ilosc pieniedzy na kazdy dzien?

trzeba miec pieniadze na pobyt, albo przynajmniej wyjasnic za co bedzie sie zyc podczas pobytu w USA

nie spotkalem sie z tym, zeby bylo to prawnie jakos okreslone, ale jak ktos jedzie z $50 w portfelu i nie potrafi wyjasnic za co bedzie zyl, to moze miec problem (oczywiscie jesli urzednik w ogole zapyta o ilosc pieniedzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po rozmowie z urzednikiem, a raczej dwoma urzednikami. Najwidoczniej nie wzbudzilem zaufania dlatego zostalem odeslany do dodatkowej kontroli. Tam rowniez nie bylo lekko. Dzieki Bogu po dluzszym zastanowieniu Pan oddal mi paszport z data 9 August. Dodam, ze bylem jedyna taka osoba z mojego lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.. W przypadku gdy lecę do USA z rodziną (wraz ze mną to 4 osoby), do urzędnika imigracyjnego możemy podejść razem?? Jak to tam wygląda...? I czy w przypadku osób niepełnosprawnych (na wózku), nie będzie tam żadnych problemów m.in. z dojazdem wszędzie czyt. sprawnym poruszaniem się? Dodam, że mowa o lotnisku Newark :) A i jeszcze jedno... lot mam w marcu, będzie to sobota, jak zazwyczaj wygląda wysiadka na tamtejszym lotnisku z samolotu? Przez tzw. rękaw...?

Dzięki z gory za odp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...