Skocz do zawartości

Rozmowa Z Urzędnikiem Imigracyjnym


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
ha a mnie powiedzial urzednik, trudno o tlumaczenie doslowne, ale sprobuje: "ze karty to ja moge sobie wsadzic" bo on nie wie ile ja na kartach mam :D

po propozycji "ze mozemy sie zalogowac do banku i sprawdzic" powiedzial, ze "nie widzi takiej potrzeby" :)

wszystko chyba kwestia tego na kogo sie trafi

W takim ukladzie nazywa sie karte platynowa visa (Platinum Visa)

lub czarna american express (Black Amex)

to wszystko co musi wiedziec, a zaraz wie z kim ma doczynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa takie przypadki bo wiza nie gwarantuje wjazdu i nigdy tak nie bylo

i teraz jak urzednik zobaczy ze dana osoba leci do pracy nielegalnej,bedzie przebywac nielegalnie,wpisala nie prawde w papierach,ma mgliste odpowiedzi,znajduja u takiej osoby zdjecia z ukochanym-jakies papiery na legalizacje pobytu lub tez numery telefonow ktore swiadcza o pracy to moze byc nie wesolo

np ma w bagazu ubrania robocze-narzedzia bo i tak bywa

Bo mozesz nie miec taki dokumentow ale Twoje odpowiedzi nie sa klarowne i Ty masz przekonac urzednika ze lecisz jako turystka i masz za co zyc .

I teraz czy ma sie taka osoba obawiac czegos?jesli tak to niech sie dobrze zastanowi a jesli faktycznie leci jako turysta to takich jest malo przypadkow ale bywaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam trochę inne pytanie - mam bilet powrotny na 1 października a planuje go przebookować na okolice 1 listopada wize mam do 15 listopada (J-1) co powiedzieć pracownikowi imigracyjnemu ? Jeśli powiem, że wracam 1 października to oni sobie gdzieś to notują ? czy lepiej powiedzieć, że planuje przebookować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...