Skocz do zawartości

Firmy pośredniczące w odzyskiwaniu podatku


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Za pierwszym razem rozliczalem sie z TaxBack i nie mam zbyt dobrych wspomnien (10 miesiecy czekania i w sumie zwrot tylko lekko ponad polowy potraconej sumy). Nastepnym razem (2000 rok) wybralem Tax Consulting (wtedy nazywal sie "Zwrot Podatku") i po 2 miesiacach mialem czeki z pelnym zwrotem. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za pierwszym razem rozliczalam sie za pomoca Youth Travel Polska, ktorzy maja partnera w stanach - Alliance Abroad. Te nierozgarniete cwoki potraktowaly mnie jak obywatela amerykanskiego, w rezultacie czego dostalam 1/3 naleznego mi zwrotu. YTP juz nie rozlicza podatkow, a ja wybieram sie do prawnika, bo tylko w ten sposob mam mozliwosc odzyskania pieniedzy, i to nie jest pewne..

Polecam jeszcze raz Tax Consulting; www.zwrotpodatku.pl

Marley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc :lol: . Wlasnie oczekuje na kalkulacje Taxback (trwa to juz prawie 2 tyg!!!), ciekawe co oni tak dlugo ra[beeep]a...poczekamy zobaczymy, ale skoro na zwrot mam czekac 10 miesiecy to moze jednak daruje sobie ich uslugi i skusze sie na tax consulting. jeszcze raz dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...