Skocz do zawartości

Czy Konsul Sprawdza Gdzie Pracuję?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie!Powiedzcie proszę czy konsul sprawdza "gdzieś" w systemie gdzie pracuje i na jakim stanowisku?Czy może zweryfikować dane Firmy, które podam we wniosku wizowym?Generalnie chodzi o to że podaję prawdziwe dane firmy ale ściemniam ze stanowiskiem na jakim pracuję!Muszę wymyślić inna branżę!Czy mogą to jakoś sprawdzić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w systemie nie, ale moze przedzwonic do firmy, ktora podales i zapytac:

"prosze mi powiedziec, czy dane podane przez Pana xxxxx sa prawdziwe" - i tutaj pojawia sie pytanie co odpowie druga strona...

swoja droga nie slyszalem, zeby kogos ostatnio tak sprawdzali, jak maja watpliwosci to poprostu nie daja wizy, szkoda czasu na sprawdzanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!Powiedzcie proszę czy konsul sprawdza "gdzieś" w systemie gdzie pracuje i na jakim stanowisku?Czy może zweryfikować dane Firmy, które podam we wniosku wizowym?Generalnie chodzi o to że podaję prawdziwe dane firmy ale ściemniam ze stanowiskiem na jakim pracuję!Muszę wymyślić inna branżę!Czy mogą to jakoś sprawdzić???

moze zweryfikowac ale nie musi. za bardzo nie liczylbym na extra wysilek ze strony konsulatu, niemniej jesli zlapia cie na klamstwie to zapomnij o wizie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapia ludzi na pytaniach ,,jakie to stanowisko,,od kiedy sie pracuje,co sie robi i jesli nie umie sie klamac to wtedy jest wtopa na calego

wiec nie radze nikomu klamac jesli nie umie i nie potrafi bo to nie jest latwe takie jakby sie zdawalo na tzw 1 rzut oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wydaje mi sie, zeby to mialo znaczenie, kilku moich znajomych robi dokladnie to co ja (zlosliwi powiedza ze "nic nie robia" :) ) w sumie tylko 2x padlo pytanie co robi 'ta' osoba do ktorej jade

licza sie Twoje zwiazki z Polska a nie brak podobienstwa 'zawodowego' miedzy Toba a osoba, ktora zamierzasz odwiedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...