Skocz do zawartości

Czy To Mozliwe Zeby Bilet Był Aż Tak Tani?


...

Rekomendowane odpowiedzi

do tego dodaj oplaty lotniskowe i suma biletu wyjdzie ci ok 800$.Zadna rewelacja,poszukaj na lufthansie i PLL Lot oni maja duzo promcji

A kiedy lecisz ? jesli te $ 400 to przed podatkiem i oplatami to jak najbardziej mozliwe, jesli juz ze wszystkim ( w co watpie ) to podejrzanie malo. Ja za kilka tyg lece do Polski na 2 tyg z Bostonu, i z tego co widze to ceny biletow sa nie ciekawe. Uwazaj na niektore strony intrernetowe , ktore sa mniej znane bo robia straszne przekrety. Ja moj bilet ktory na expedia.com i na stronie lini lotniczych byl po $ 1000 znalazlam surfujac internet na stronie o ktorej nigdy nie slyszalam airfare.com za $ 700 ( juz po wszystkich oplatach). Wyczytalam pozniej na reviews online tej strony ze niby tanio sprzedaja, a pozniej okazuje sie na lotnisku ze wogole rezerwacji nie ma, albo w zupelnie inny dzien niz sie zamawialo. Przypomniala mi sie wtedy historia kolezanki ktora do Polski pojechala 2 lata temu na swieta, i kupila bardzo tanio bilet na jednej z takich stron, i jak chciala leciec spowrotem do Bostonu to sie okazalo ze linia lotnicza w ogole nie ma jej biletu. Zeby wrocic do domu musiala na miejscu kupic jeszcze jeden bilet w jedna strone za prawie $ 1000. Dlatego ja bym byla ostrozna jesli roznica w cenie jest duzo nizsza niz na innych sprawdzonych stronach jak expedia.com, albo orbitz.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expedia niby bardziej znana, ale wtopy tez sie zdarzaja. Mnie zostawili bez hotelu, pomimo ze dostalam od nich potwierdzenie rezerwacji etc. Do hotelu dotarlismy dosc pozno, byl dlugi weekend, wiec szukac gdzies indziej tez bylo ciezko, tym bardziej ze bylismy juz zmeczeni, a chlopaki chcieli ogladac mecz. Po ponad poltorej godzinie na "on hold" z Expedia, bo nikt tam nie wiedzial jak z takiej sytuacji wybrnac hotel dal nam zupelnie gratisowo, w ramach rekompensaty, suite z jacuzzi (ostatni pokoj jaki mieli i bylo na koszt hotelu, bo Expedia palcem nie kiwnela). Wiec niby dobrze sie skonczylo, ale to nie zmienia faktu ze z Expedia juz wiecej nie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez czesto korzystam z expedia.com, zwlaszcza jesli cena biletu nie odbiega od innych serwisow,

ale przyznam szczerze, ze z nich to straszne 'klamczuchy', potrafia wszystko klientowi wmowic, zeby tylko nie kupil u konkurencji,

ostatnio mnie tak w blad wprowadzili miesiac temu, roznica w cenie byla okolo 40$ za dwa bilety (bilety na wystep wiec nie lotnicze) - mowi sie trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej koleżance zdażyła się w zeszłym roku promocja bodajże KLM z WAWY do JFK za 1400zl w dwie strony (!!!) termin dla Polaków średni, bo na Boże Narodzenie w tamtą stronę. Cena genialna!

Ja sprawdzam na travelocity.com albo naszym skyscanner.pl. Za swój przelot Lufthansą z Gdańska przez Monachium do NY zapłaciłam 1900zł na 25.02-18.03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...