Skocz do zawartości

Cr1/dokumenty Wysyłane Przeze Mnie Z Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób odeśle mnie do uważnego czytania poprzednich postów, jednak czytając je trudno jednoznacznie wszystko ustalic.

Mąż składał na mnie petycję w USA. Otrzymaliśmy już NOA2...moje pytanie jest następujące, jeżeli już NVC wyśle do mnie list, jakie dokumenty muszę im odesłać poza tym formularzem, który mi wyślą / o ile muszę...?(chodzi mi o akt urodzenia, małżeństwa, zaświadczenie o niekaralności).

Aha i jak to jest z tym zaświadczeniem, tłumaczymy go czy nie? Na stronie ambasady polskiej wyczytałam, że tłumaczenia wymaga tak jakby tylko ten, w którym były jakieś wyroki, sprawy itd...

mianowicie szczepionek:ich lista również na stronie ambasady jest dosyć długa, wielu z nich nie miałam, czy powinnam się tym już zająć żeby nie przedłużać sprawy później?

Bardzo proszę o odpowiedź,

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

szczepienia zrobisz w czasie immigracyjnych badan lekarskich u wyznaczonego lekarza, to on decyduje co potrzebujesz

tu znajdziesz wytyczne ktorymi sia posluguje w zależności od wieku, str 12

http://www.cdc.gov/ncidod/dq/pdf/civil_sur...nstructions.pdf

jesli bardzo chcesz mozesz sprobowac w przychodni, ale nie trzeba wszystkich szczepien wiec lepiej poczekac

o procedurze w NVC poczytacz w temacie family sponsored, tam chlopaki juz bardzo fajne wszystko szczegolowo opisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam dostęp do mojej karty szczepień- w ośrodku zdrowia... będę musiała to załatwić... u góry mi napisano, że na miejscu wszystkie mi uzupełnią, a przypadkiem nie powinno się zachować odstępu miedzy nimi? może mało się na tym znam, ale chyba z medycznego punktu widzenia tak nie można ...

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo jakoś sobie powinnam poradzić... to akurat na końcu mnie czeka, a przed tym wiele innych spraw.

Może Pan/Pani orientuje się jak to jest z tymi dokumentami co mam odesłać do NVC (po tych z wyborem agenta), co tam ma się zawierać ? (i czy zaświadczenie o niekaralności ma być przetłumaczone czy broń boże nie otwierać koperty?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar wysłać podanie o wniosek o niekaralności, czy najlepiej poprosić o 2? jeden im wyślę a drugi pojedzie ze mną do ambasady?

bardzo proszę o pomoc :) :) :(

i jeszcze pytanko... zaznaczam kartotekę karną i kartotekę nieletnich? takie są wymagane? dwie pieczątki?

I wtedy opłata 2x50zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...