Skocz do zawartości

Las Vegas


lolo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrzy ludzie! Czy możecie polecić jakąś niedrogą wypożyczalnie aut w Las Vegas? potrzebuję auto na 2-3 tygodnie w czerwcu aby pojechać do LA, pokręcić się po Kaliforni później Kanion i takie tam. W 2008 będąc na Florydzie miałem auto wraz z pełnym ubezpieczeniem z Budget i to na prawdę nie drogo, ale to było w promocji w pakiecie turystycznym z hotelami, poza pakietami te wieksze wypożyczalnie nie są zbyt atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecil bym Budget, wypozyczaj auto na pelne tygodnie bez zbednych ubezpieczen, i z opcia oddajesz auto z pelnym bakiem. Warto brac wersje ECO- i tak czesto robia za free zmiane na wieksze auto(Focus, Malibu, TTL...). A wypozycz i oddaj auto w tym samym miescie- za oddanie w innym slono sobie doliczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

To zależy jaki samochód, na ile czasu, w jakim mieście, jakie opcje ubezpieczenia itp. Idź na stronę firmy (avis, budget, national, enterprise) i tam sobie wylicz. Trzeba pamiętać o dodatkowej opłacie rzędu $25-30 dziennie jeśli kierowca ma mniej niż 25 lat... Niektóre firmy piszą to małym druczkiem, ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku za mid SUV w Alamo zaplacilismy za tydzien 342 dolary bodajze. Warto sprawdzic czy twoja karta kredytowa pokrywa collision damage waiver to wtedy oszczednosci sa duze. Mielismy cene promocyjna gdy zaznaczylismy godzine wypozyczenia nie rowna a "pol do" niezaleznie od godziny. No i rowne siedem dni. Warto wczesniej posprawdzac dostepne promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam strone carrentalsavers.com tam mozna dostac ceny wszystkich wypozyczalniach i strona tez bierze pod uwage i podaje jakie sa teraz przeceny, promocje itp. Na podstawie jak mi ktos podpowiedzial to zarezerwowac auto odrazu i czesto sprawdzac bo ceny sie zmieniaja. Ja 3 razy zmienialam rezerwacje bo cena opadala albo lepsze auto za ta sama cene bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...