Skocz do zawartości

Kiedy Nvc Się Odezwie?


Inezand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 lata później...

My na żaden list nie czekaliśmy, bo to strata czasu. Rodzice narzeczonej powiedzieli, że list z NVC doszedł już dawno po otrzymaniu K-1 <_< Generalnie tydzień po otrzymaniu NOA2 codziennie dzwoniliśmy do NVC z pytaniem, czy doszły papiery z CSC i jaki mamy numer sprawy. Jak tylko dowiedziałem się jaki jest numer sprawy WRW, szybko uzupełniłem wcześniej wypełniony pakiet 3 i wysłałem mailem do ambasady. Interview miałem trzy tygodnie później.

Jeżeli chce się skrócić czas oczekiwania, trzeba wykazywać się inicjatywą po otrzymaniu NOA2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również dostałam NOA2. Mieliśmy pisać do nich dopiero po miesiącu. Minął ponad miesiąc, napisaliśmy, ale odzewu nie ma :( Dziś będziemy tam dzwonili, bo jeśli nie będę miała interview do 30 sierpnia to wyjazd przesuwa mi się o pół roku co najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż dzwonił dzisiaj i dowiedzieliśmy się, że się właśnie w komputerze pojawiliśmy (NOA2 z 28 czerwca) i że zaraz dostaniemy email z informacjami. To było o godz. 8 ich czasu, do teraz emaila nie ma, więc jutro znów będziemy dzwonili. Dokumenty wszystkie wypełnione i przygotowane, ja już badania lekarskie i zaświadczenie z sądu mam, więc tylko na ich list czekamy. Trochę szkoda, bo NOA1 była z 18 czerwca i NOA2 po 10 dniach, więc myśleliśmy, że pójdzie szybko i sprawnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż dzwonił dzisiaj i dowiedzieliśmy się, że się właśnie w komputerze pojawiliśmy (NOA2 z 28 czerwca) i że zaraz dostaniemy email z informacjami. To było o godz. 8 ich czasu, do teraz emaila nie ma, więc jutro znów będziemy dzwonili. Dokumenty wszystkie wypełnione i przygotowane, ja już badania lekarskie i zaświadczenie z sądu mam, więc tylko na ich list czekamy. Trochę szkoda, bo NOA1 była z 18 czerwca i NOA2 po 10 dniach, więc myśleliśmy, że pójdzie szybko i sprawnie...

Tak szybko NOA2? Mieliście expedite?

Jeżeli chodzi o NVC, to spytaliście o case number? Bo to jest jedyna informacja jaka jest potrzebna z NVC (oczywiście chodzi o K1). Potem możecie śledzić wasze papiery z NVC do ambasady DHL'em, jak tylko będzie, że jest odebrane, możecie mailować pakiet.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłaliśmy po prostu wszystkie papiery, a nawet więcej, dokładnie opisane, spięte i jeszcze inne rzeczy mój mąż nawydziwiał, bo stwierdził że oni lubią od A do Z mieć wszystko przygotowane, nie pomieszane itd. itp. Śmiałam się z niego, że perfekcjonista ale ewidentnie miał rację :) Natomiast teraz czekamy i czekamy...

Nie spytaliśmy o Case Number bo maż uznał, że skoro mówi, że już wyślą email "right away" to wyślą. Jutro będziemy próbowali ponownie, ale tak naprawdę nie wiemy o co się pytać. Dobrze, że to on dzwoni, bo mnie pewnie łatwo by zbyli tymi samymi słowami co jego dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...