Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, wypelniajac ds jest pytanie kto oplaca twoja podróz ... zazwyczaj wpisuje sie siebie i rodzicow .. moje pytanie jest takie / czy jesli za moja podroz bedzie placic tata mojego chlopaka , ktory nie jest jeszcze moja rodzina moge normalnie wpisac ? czy musi on wypelanic jakies dodatkowe dokumenty ? cos czytalam o jakims sponsoringu ale niewiem czy to to samo sie tycz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna byc sponsorowanym na wycieczke,pobyt w USA ,,,mozna wpisac ze to bedzie Ojciec mojego chlopaka i wrazie czego wyjasnic co i jak :)

ps ze to nie jest Twoja rodzina?a czasami sie mowi ze synowa-syn nie jest rodzina ,roznie w zyciu bywa z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu wpisalabym ze beda mnie utrzymywac rodzice.. skoro idziesz sama po wize nie musisz brac zadnych wnioskow dotyczacych pracy i zarobkow rodzicow ( bardz rodzicow chlopaka )

i najprawdopodobniej wtedy bedzie sie ciebie pytal po co tam chcesz jechac, gdzie pracuja rodzice i ile zarabiaja.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze problem jest taki ze jak wpisze ze moi rodzice to bedzie problem bo ich praca nie jest wysoko dochodowa i powiedza mi ze nie stac mnie na ta podroz .. a rodzice chlopaka maja duzo kasy i z tym ni ebedzie problemu chyba ...

tylko wlasnie niewiem czy jakies dodatkowe dokumenty mam zabrac oprocz ds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...