Skocz do zawartości

Praca - Ratownik - Wschodnie Wybrzeże- Pewna Firma !


jawor71

Rekomendowane odpowiedzi

WORK & TRAVEL

UWAGA - NIE JESTEM Z AGENCJI - PRACUJĘ BEZPOŚREDNIO DLA SOLIDNEGO I PEWNEGO PRACODAWCY !

Witam,

Jestem rekrutatorem firmy dla której pracowałem w zeszłe wakacje. Byłem ratownikiem na basenach w stanie Virginia. Naprawdę bardzo fajna praca, polecam wszystkim na wakacje.

Firma to www.highsierrapools.com - High Sierra Pools - firma zajmująca się zarządzaniem basenami na różnych osiedlach, centrach wypoczynkowych, hotelach itp. Baseny znajdują się różnych stanach - NY, Maryland, Virginia, i różne inne o których nawet nie wiem.

Po szczegoly zapraszam na telefon : 609494151 lub email: hari.jawor@gmail.com

Terminy przyjazdu nawet do 30 czerwca !!! Termin do którego trzeba zostać - 7 września (można dłużej).

Płaca: 8,75$/h podstawa, nadgodziny :11,25$/h

Gwarantowana ilość godzin w tygodniu: 52

Firma zapenia nocleg w bardzo przyjemnych warunkach (mogę wysłać zdjęcia z zeszłego roku), jednak nie trzeba z tej opcji korzystać.

ZAPRASZAM :)

Kamil Jaworski

P.S. Niekoniecznie trzeba być "bardzo" sprawnym fizycznie, wystarczą głównie dobre chęci i pozytywne nastawienie (no i uśmiech na twarzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

za nadgodziny powinni placic 50% a tu raczej nie wyglada na to , ladny przekret

poza tym stawka 8.75 /h to tez lipa , a co do 52 godzin na tydzien to bym sie nie podniecal ,

wszedzie wszyscy tna koszta jak tylko moga a tu na jakis basenikach mieliby byc tacy chojni , jakos w to nie wierze,

zatrudnia wiecej ludzi po to tylko zeby nie placic nadgodzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...