Skocz do zawartości

Kto Wybiera Się Do Miasta Aniołów ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wybiera się ktoś może na Work&Travel do Los Angeles a przy okazji ma na oku jakieś ofert pracy? Interesuje mnie wylot na początku lipca do września no chyba że zamknę sesje to do października. Pierwszy raz wybieram się do USA więc raźniej by mi było dołączyć do grupy bo koszty się rozłożą i wsparcie językowe będzie.

Ewentualnie myślę o Las Vegas albo o NY ale też nie ma ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja zgłosiłam się do organizacji CCUSA opcji Placement. Jeszcze nie wiem gdzie pojadę, ale typowałam także stan CA. Jadę sama i szukam towarzyszy, którzy także wybiorą się w to samo miejsce:) Czekam na informację z biura. Może to być NY, NJ, Wirginia, Massachusetts itd

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

Ja is ewybieram w okolice LA ale pod koniec czerwca, tez jestem na razie na etapie szukania pracy, i tez narazie bez efektów. Odezwij się na gadulca to moze pomyslimy o jakimś wspólnym wypadzie czy mieszkaniu. gg 2648395

btw. rozumie ze jedziesz na independent, tak?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad takim wyjazdem na poczatku lipca poniewaz mam sesje.Pobyt wstepnie do poczatku wrzesnia bo nie wiem czy zamkne sesje.Jezeli tak to moglbym zostac dluzej.

Nie mam ofert pracy a to bylby moj pierwszy wyjazd wiec ogromne ryzyko dla mnie. Jezyk znam na poziomie srednim.

Napisz jakie masz plany.Ja zastanawiam sie teraz rowniez nad Alaska.I potem ewentualnie bym zwiedzil Los Angeles jak mialbym czas. Alaska oferuje krotki termin bo okolo 5-6 tygodni pracy a ja nie wiem jak z sesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - sluchajcie mozesz Was to zainteresuje. Mieszkam w LA i bede jechac do Polski w polowie czerwca, najprawdopodobniej do konca sierpnia/polowy wrzesnia i mam do wynajecia umeblowane mieszkanie 1 bedroom (2 pokoje) w tym czasie. Kwestia tego ze chcialabym moc zostawic troche swoich rzeczy i nie bac sie o to w jakim stanie zastane mieszkanie jak wroce ;)

mieszkanie jest w swietnym punkcie w West Hollywood

dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...