Skocz do zawartości

Pytanie o DS-157 i małżeństwo po wizę turystyczną...


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wiola.....wiesz ja jade z mężem... i nie wiem jak to bedzie .. prawda jest taka , że tak serio to mi aż tak na tej wizie nie zależy......a ty kiedy planujesz wyjazd?

pozdrawiam

będę starać się o wizę razem mężem.. jakie mam szanse? czy są małżenstwa które dostały wize? prosze odpowiedzcie  

dzieki  

Przeniosłem Twoje pytanie, nie zakładaj nowego tematu, wystarczy ten. Witamy! Ch. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobre podejcie, mi tez nie zalezalo, pojechalam sprobowac i zrobilam wszystko, aby bylo dobrze ( ten typ tak ma :lol: ) reszta nie zalezala ode mnie :wink:

Wiec nie stresuj sie niepotrzebnie, bo rozumiem, ze mezowi zalezy bardziej , nerwy sa zlym doradca, nie tylko w czasie starania o wize (wiem, latwo mowic, trudniej wykonac, ale..... staram sie :wink: i lubie wiedziec, co i jak :oops: tak latwiej pokonac stres)

Zycze powodzenia.

A jade dopiero w sierpniu. Bilet tez juz mam. :lol:

Pozdrowionka

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja już sie rz starałam.. ale to były całkiem inne okolicznosci i zależało mi.. (nie dostałam) teraz się dużo zmieniło... nie zależy mi .. mojemu męzowi też chociaż ma tam rodzinę...wiesz co ma być to będzie...a to czy dostaniemy to zależy od konsula. a nie od majątku.. itp.. wiesz wiola zyczę ci miłego pobytu.. a tak na marginesie to na ile dostałas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...