Skocz do zawartości

Czy Po Małżeństwie W Konsulacie Polskim Z Obywatelka Polski


jarecki_s

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tak jak w Temacie. Czy można zrobić tak, że ożenię się polką, ale papierki będę podpisywał tylko w konsulacie RP, nic w żadnym urzędzie w USA nie będę zmieniał, wiec chyba stan cywilny w urzędach USA mi się nie zmieni. Czy będę mógł potem poślubić obywatelkę USA żeby dostać GC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to "pierwsze" jest z miłości. Już mi wystarczy kombinowania bez skutku, więc sie zdecydowałem. Żonę "dla papierów" nie udało mi sie znalezc, a pytanie sie zrodzilo na zasadzie: a co by było gdyby.... znalazla sie ta dla papierów po moim slubie. Ale decyzja podjeta, nie bede w nieskonczonosc czekal, może ktoś sie znajdzie, bo przypomina mi to tych, co czekają na reforme imigracyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareck to zalezy gdzie szukales,jak no i co na to Twoi znajomi-przyjaciele,,znam taki przypadek ze znajomi szukali i znalezli kogos takiego ..

to dobrze ze jestes uczciwy i nie mowisz komus ze go kochasz i bedziesz kochac dlatego tylko aby zdobyc GC a potem mu podziekujesz za 2 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...