Skocz do zawartości

F1 A Powrót Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie bo na koniec marca wróciłam z 2 miesięcznego kursu angielskiego w chicago i mam pytanie bo chciałabym na wakacjach wrócić do tej szkoły tylko już na 3 lub 4 tygodnie na kurs i tu nasuwa mi się pytanie czy nie będę miała problemów że mnie zawrócą na granicy bo ja to chciałabym pojechać tak powiedzmy około połowy lipca i nie wiem czy to oni jak popatrzą to nie stwierdzą że coś za wcześnie i czy może wstrzymać się jeszcze z miesiąc i tak do około połowy sierpnia wyjechać choć to już tak mniej mi pasuje, czy jeszcze trzeba by dłużej. bo tak się nie bardzo orientuje jak to jest wiem tylko tyle że oni potrafili się kiedyś czepiać jak ktoś za często podróżował.. bo z tego kursu co teraz miałam to wróciłam czasowo wszystko było ok więc nie powinno chyba być problemów jeśli jeszcze raz wybiorę się tam na kurs tylko tym razem chciałam tak w wakacje bo planuję też później trochę pozwiedzać stany. i czy jak mam promesę na 5 lat wbitą na tą szkołę to przy następnej chęci wlotu do USA na kurs do tej samej szkoły to potrzebuję tylko raz jeszcze uzyskać I-20 czy jest inaczej z tym?? z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miej wiecej pisze tak na stronie Ambasady:

Osoby, które po raz pierwszy otrzymały wizy F-1 lub M-1 mogą wjechać na teren USA nie wcześniej niż na 30 dni przed datą rejestracji zamieszczoną na formularzach I-20A-B lub I-20M-N. Ograniczenie to nie dotyczy osób przekraczających granicę po raz kolejny, aby kontynuować naukę wcześniej już rozpoczętą. Mogą one podróżować do USA w dowolnym czasie. Posiadacz wizy F-1 może pozostawać na terenie USA jeszcze w ciągu 60 dni po zakończeniu nauki lub kursu.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...hers.html#wjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie czy orientuje się może ktoś gdzie mogłabym się dowiedzieć dokładnie takich informacji jak kiedy mogę wrócić z powrotem do usa na kolejny kurs i czy potrzebuje tylko nowego I-20 jak nie zmienię szkoły, bo jesli bym zmieniła to musiałabym iść jeszcze raz po nową wizę z tego co rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...