Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne mama dostała w tych dokumentach hasło do zalogowania się tutaj https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx podajesz numer sprawy WRW.... i numer invoicu, który dostała mama. Po zalogowaniu zobaczysz, że $70 płaci się bezwzględu na liczbę osób. Możesz już to zapłacić... tylko podając numer konta w USA, jeśli mama nie potrafi niech Ci poda numer routing i account number (są na czeku do konta) tak najszybciej i najlepiej bo wtedy dostajesz wszystko elektronicznie. Można już to zapłacić, bo wtedy sprawa ruszy na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie bedzie nic przychodzic elektronicznie poniewaz Mamcia hasel itp.nie poda przez komputer;)wiec moge tylko czekac na koperty.

Do mojej Mamy przyjechal dzis znajomy ktory jej pomaga w wypelnianiu i przelewie i juz wiem,ze przelew zrobili i dzieki Twojej info wyslali tylko te 70$.

Wiec tak jak napisales-sprawa ruszy na dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,to prawda-musi byc dobrym czlowiekiem,ze zamiast spedzac rodzinnie niedzielne popoludnie przyjezdza do znajomej i pomaga.Bez niego pewnie moja Mami by wypelniajac dokumenty popelnilaby bledy i sprawa ciagnelaby sie dlugo.

Oby takich jak ten znajomy bylo jak najwiecej.

Wam tez dziekuje za pomoc poniewaz bez Was nie dalabym sobie tak latwo rady.

Wy tez jestescie wspaniali!

Prosze jeszcze o odpowiedz-jaki jest wymagany dochod sponsora na 1 osobe.W 2005r byl to dochod 7 tysiecy$,teraz jaka to kwota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) mam pytanie odnośnie składania dokumentów do NVC. Otrzymaliśmy z mężem informację o zatwierdzeniu petycji (wiza CR1 a ja jestem w Polsce). Chodzi mi o te cover sheet - do AOS i do DS-230. To się drukuje po dokonaniu płatności i tworzy się jakiś barcode, który się później wkleja. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co z tym trzeba zrobić i w jaki sposób to zrobić (moze to banalne pytanie ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić, więc proszę o pomoc :D). I oprócz tego cover sheet jeszcze można napisać cover letter, w którym będzie cała lista wysyłamych dokumentów. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze jeszcze o odpowiedz-jaki jest wymagany dochod sponsora na 1 osobe.W 2005r byl to dochod 7 tysiecy$,teraz jaka to kwota?

Tutaj jest aktualne info: http://www.uscis.gov/files/form/i-864p.pdf

To nie jest tak prosto odpowiedzieć na 1 osobę, to jest liczone na gospodarstwo domowe.

Np. jeśli Twoja mama mieszka sama i Ty przyjeżdżasz jako osoba sponsorowana to już będą dwie osoby w gospodarstwie, wtedy dochód wymagany min. $18,212 (nie wiem czy też dolicza się Twoje dzieci, które z Tobą emigrują-chyba tak, jeśli jest Was 3+mama=4 osoby w gospodarstwie, jeśli mama mieszka z mężem to już jest 5 osób wymagany dochód $32,237

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :( mam pytanie odnośnie składania dokumentów do NVC. Otrzymaliśmy z mężem informację o zatwierdzeniu petycji (wiza CR1 a ja jestem w Polsce). Chodzi mi o te cover sheet - do AOS i do DS-230. To się drukuje po dokonaniu płatności i tworzy się jakiś barcode, który się później wkleja. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co z tym trzeba zrobić i w jaki sposób to zrobić (moze to banalne pytanie ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić, więc proszę o pomoc :)). I oprócz tego cover sheet jeszcze można napisać cover letter, w którym będzie cała lista wysyłamych dokumentów. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Po zapłacie drukujesz te Cover sheety (zawierają numer sprawy i kod kreskowy) odpowiedni cover przyczepiasz na wierzchu odpowiedniej dokumentacji przed wysłaniem do NVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...