Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki jkb za informację. Rzeczywiście tego nie wiedziałam. Myslałam ,że mam już wszystko zapłacone. A tu niespodzianka.

Sly6 ja od ponad roku jestem stałą bywalczynią forum , ale bez logowania. To Forum i wypowiedzi niektórych wiele mnie nauczyły i wiele zrozumiałam na temat prawa emigracyjnego. za co wielkie dzięki. Ale mówiąc szczerze od Ciebie jako administratora spodziewać się mogłam czegoś więcej niż wytykanie nieznajomości tematu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jkb za informację. Rzeczywiście tego nie wiedziałam. Myslałam ,że mam już wszystko zapłacone. A tu niespodzianka.

Sly6 ja od ponad roku jestem stałą bywalczynią forum , ale bez logowania. To Forum i wypowiedzi niektórych wiele mnie nauczyły i wiele zrozumiałam na temat prawa emigracyjnego. za co wielkie dzięki. Ale mówiąc szczerze od Ciebie jako administratora spodziewać się mogłam czegoś więcej niż wytykanie nieznajomości tematu.

Pozdrawiam.

Ale nie masz sie o co obrazac, przeciez Sly6 nie jest duchem swietym i nie moze wiedziec, ze Ty juz od roku bywasz na Forum....skoro jestes anonimowa.... ;)

Tez pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam pytanie

petycja była składana na mnie

na otrzymanych własnie wizach mojej żony i dzieci jest taka adnotacja:

Valid olny if Acc/FTJ Father/Mother/Spouse

czyli

Ważne tylko jeśli Acc/FTJ Ojcec/Matka/Małżonek

ale co chodzi z tą adnotacją? czy to chodzi o ważność wizy czy ze musimy wyjechać wszyscy razem?

bo ja chciałem wyjechać wcześniej żeby załatwić mieszkanie, pracę i szkołę, czy możemy wyjechać osobno?

Edit:

ech się pospieszyłem bo w między czasie na forum znalazłem taki post z odpowiedzią:

W wizie mojej żony jest napisane: "Valid only if Acc/FTJ Father/Mother/Spouse" - czyli musi wlecieć na teren USA ze mną jako głównym aplikantem, tak?

Acc - accompanied

FTJ - follow to join

Nie musi wleciec z Toba, ale Ty musisz wleciec pierwszy po czym ona musi dolaczyc w czasie waznosci wizy.

tak więc znalazłem odpowiedź na zadane pytanie, sorki że zaśmiecam ale to wszystko z radości że po 13 latach oczekiwania mamy wreszcie "zezwolenie" na wjazd do usa :)

prosiłbym tylko o potwierdzenie

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...