Skocz do zawartości

Powtórny Wyjazd W Po B1/b2 Na Tej Samej Zasadzie


Rekomendowane odpowiedzi

posiadam wize typu b1/b2, wrocilem ze stanow pare dni temu miesiac przed jej wygasnieciem (tej od urzednika na lotnisku). chce poleciec jeszcze raz , z tym, ze:

1. wiza w paszporcie (ta z konsulatu) traci waznosc 24.06.2010 a dzis jest 13.04. wiadomo ze zanim polece przydalo by sie ze 2 miesiace wczesniej kupic bilet. czy warto do nich isc i prosic o nowa?

2. czy fakt ze dopiero wrocilem i znow chce leciec ma duze znaczenie?

3. po przyjezdzie jestem nie obstawiony tzn nie mam zaswiadczenia z pracy ani studiow:/ wiec wypadalo by to chyba zalatwic jakos, tyle ze to przyda mi sie chyba tylko do rozmowy z konsulem - ostatnim razem pokazalem nie przetlumaczone dokumenty - co zrobic tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ze miales pobyt ten 6 miesieczny czy tez krotszy?

a teraz tak na ile miales wazna wklejke w paszporcie ,,jak na 1 rok a wpisales w ds ze bedziesz np 2 miesiace a byles 5 miesiecy to mozesz nastepnej wklejki juz nie dostac bo co innego wpisujesz a co innego robisz,,nastepna sprawa to jak wtedy miales wpisane,ze pracujesz tzn gdzie,czy tez sie uczyles lub tez ze byles bezrobotny ...

I teraz mozesz sprobowac leciec na tej jeszcze wklejce ale co bedzie na granicy to juz inna sprawa,,takie pobyty dluzsze i krotsze w Polsce czasami moga byc odebrane ze robisz na czarno i ze nic Cie nie trzyma w Polsce jak sobie tak latasz...no i wazne jest to do kogo lecisz

widze ze chcesz sie wpakowac w cos co bedzie Cie drogo kosztowac a mozesz sie bardzo latwo wkopac ale nie bede pisac jak....Tam nie pracuja ludzie ktorzy nie mysla ,maja pewne dane zanotowane i jak cos zle pujdzie to wpadniesz i koniec bedzie USA na jakis czas,,,wybor nalezy do Ciebie

ps to ze Ci sie udalo raz nie oznacza ze Ci sie uda teraz...roznie moze byc,,sa osoby ze mysla ze sobie poradza a wychodza z paszportem i wpisem ze cos bylo nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...