Skocz do zawartości

zlożenie petycji......


Rekomendowane odpowiedzi

Czy zmniejszaja sie moje szanse na otrzymanie wizy turystycznej jesli moja matka(rezydent z zielona karta), zlozyla petycje imigracyjne gdzies pol roku temu(sponsorowanie)ale musze czekac na to kilka lat(bodajze 5). Teraz zaprasza mnie do siebie na wakacje. Czy ktos sie orientuje czy konsulat w Polsce ma takie dane,czy zaznaczac to we wniosku, czy lepiej o tym nie mowic.....o bojjj

Please o info, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A: Under Section 214(:lol: of the U.S. Immigration and Nationality Act, consular officers must presume that every applicant for a nonimmigrant visa is an intending immigrant until the applicant shows otherwise. Applicants with immigrant visa petitions filed on their behalf have thereby demonstrated intent to immigrate to the United States. Therefore, their ability to convince a consular officer that they intend to travel for a short period of time, and for nonimmigrant purposes only, is likely to be lessened.

To jest odpowiedz z web site ambasady USA. Musisz podac, ze jest na ciebie zlozona petycja I-130, bo oni i tak to maja w komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...