Skocz do zawartości

Przedluzenie 2 Letniej Zielonej Karty!


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej, Wlasnie zabieram sie do wypelnienia I-751 i zbierania dokumentow. Mam kilka pytan.

1. Co do sponsora, czy ja go nadal porzebuje, jesli zarabiam 3 krotnie wiecej od meza?

2. Co do rachunkow to my nie mamy za wiele wspolnych (mieszkamy w apt. mojej tesciowej - wiec wszystko jest na jej Nazwisko - mamy wspolne konto w banku, ubezpieszenia za samochody - nie bylo z tym problemu wczesniej - mam nadzieje, ze i tym razem bedzie ok.

3. Moze ktos napisac, co dokladnie wysylal?

Dzieki

Basia, FL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam! Mam pytanie jaki jest aktualnie czas oczekiwania na przedluzenie 2letniej zielonej karty.Wyslalam papiery poczatkiem wrzesnia,moja karta wygasa 30listopada a ja nie mam rzadnej wiadomsci.Zaczynam sie martwic i nie wiem czy moze umowic sie na wizyte w urzedzie emigracyjnym aby cokolwiek dowiedziec sie w mojej sprawie.Bardzo bedze wdzieczna za jakas informacje.Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie jaki jest aktualnie czas oczekiwania na przedluzenie 2letniej zielonej karty.Wyslalam papiery poczatkiem wrzesnia,moja karta wygasa 30listopada a ja nie mam rzadnej wiadomsci.Zaczynam sie martwic i nie wiem czy moze umowic sie na wizyte w urzedzie emigracyjnym aby cokolwiek dowiedziec sie w mojej sprawie.Bardzo bedze wdzieczna za jakas informacje.Dziekuje.

Jesli urzad nie wyrobi sie do trzydziestego przysla Ci zapewne kartke tymczasowoprzedluzajaca Twoja GC o rok a potem dosla gotowy plastic. Tez tak mialem. Moga zrobic oczywiscie interview. Ja drugiego nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie jaki jest aktualnie czas oczekiwania na przedluzenie 2letniej zielonej karty.Wyslalam papiery poczatkiem wrzesnia,moja karta wygasa 30listopada a ja nie mam rzadnej wiadomsci.Zaczynam sie martwic i nie wiem czy moze umowic sie na wizyte w urzedzie emigracyjnym aby cokolwiek dowiedziec sie w mojej sprawie.Bardzo bedze wdzieczna za jakas informacje.Dziekuje.

A dostalas NOA1 (I-797) w odpowiedzi na wyslany pakiet i pozniejsze wezwanie na biometrics ? Jezeli nie, to byc moze Twoj pakiet nie doszedl i w tej sytuacji 30 listopada stracisz status legalnego rezydenta, natomiast jezeli dostalas NOA1 to przeczytaj dokladnie co na nim pisze..

Czeka sie dluzej niz 3 miesiace, ja wyslalem pakiet pod koniec sierpnia do CSC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostalas NOA1 (I-797) w odpowiedzi na wyslany pakiet i pozniejsze wezwanie na biometrics ? Jezeli nie, to byc moze Twoj pakiet nie doszedl i w tej sytuacji 30 listopada stracisz status legalnego rezydenta, natomiast jezeli dostalas NOA1 to przeczytaj dokladnie co na nim pisze..

Czeka sie dluzej niz 3 miesiace, ja wyslalem pakiet pod koniec sierpnia do CSC.

No problem w tym ze nie dostalam nic.Jedyne co mialam to nr nadania przesylki i dzieki ktoremu sprawdzilam i papiery zostaly dostarczone i cisza.Chyba koniecznie musze umowic sie na spotkanie bo zostalo mi 11 dni i co potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...