Skocz do zawartości

Przedluzenie 2 Letniej Zielonej Karty!


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no ja wlasnie staram sie nie kombinowac za bardzo z visajourney i nie bede wsadzac kartek na swieta, ktore dostalismy w 2010, 2011 i 2012 ;) Staram sie umieszczac dokumenty, a nie pamiatki.

Freja, a wysylalas cover letter? Bo czytalam ze dla niektorych to bylo strzalem w kolano.

Wysylalem tylko kopie zrobione na mojej starej atramentowce. Takze kilka kartek swiatecznych czy kopert zaadresowanych na nasz dom. Nie miialem drugiego interview. Nowa GC przyszla sama gdy juz o niej troche zapomnialem ze ma przyjsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie staram sie nie kombinowac za bardzo z visajourney i nie bede wsadzac kartek na swieta, ktore dostalismy w 2010, 2011 i 2012 ;) Staram sie umieszczac dokumenty, a nie pamiatki.

Freja, a wysylalas cover letter? Bo czytalam ze dla niektorych to bylo strzalem w kolano.

Nie,nie mielismy cover letter. Tylko i wylacznie to, co przyszlo z uscis na instrukcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki freja. :)

ja sie teraz zastanawiam czy faktycznie zostawic wszystko tak jak jest (do powyzszych dokumentow dolaczylam jeszcze tax return z 2011 roku oraz Leave and Earnings Statements showing receipt of Basic Allowance for Quarters with family member(s) and/or form DD-1172 for military family member identification card(s) ) czy dolaczyc zdjecia z wakacji... czy moze wazniejsze sa zdjecia z rodzina, a nie nasze z podrozy... z kolei ze zdjec z rodzina to mamy tylko z dziadkiem mojego meza, bo jakos czesniej jak moj maz byl u mnie w domu z moja rodzina to nie robilam zdjec. Mam taki młyn w glowie ze juz sama nie wiem co robic i ciagle mi sie wydaje, ze to co juz mam to wciaz malo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja wlasnie dostalem text ze case updated a case status jest "Card ordered".

Podatki mielismy married filing separately (bo tak byl wiekszy return - uwazalem ze bez sensu byl joint filing tylko po to zeby dobrze wygladalo na RoC) za poprzednie dwa lata.

Zalaczylem akt urodzenia corki, rachunki z daycare, rachunki za prad, kablowke, telefon(y), wspolny rachunek bankowy, statementy ze wspolnych kart kredytowych, wspolny kredyt na zony samochod gdzie jak bylem glownym kredytobiorca a ona co-signerem i jakies itinerary ze wspolnej podrozy do Europy w zeszlym roku. NOA1 byl z Aug28th. To tak jakby kogos interesowalo...

Zadnych affidavitow nie mialem bo mowiac szczerze srednio mi sie chcialo prosic po ludziach o takie rzeczy. Zdjec zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...