Skocz do zawartości

Przedluzenie 2 Letniej Zielonej Karty!


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

krotkie pytanko...jestem teraz w trakcie przedluzania zielonej karty (2 letnia wygasla), papiery wyslane , odciski zrobione....gdzies ostatnio wyczytalam , ze imigracyjny ma 3 kody na biometrics

1. 10 odciskow palcow,

2. 10 odciskow palcow i podpis

3. 10 odciskow palcow, podpis i zdjecie

i podobno wiekszosc ludzi ma robione, kod 1 albo 2...ja mialam robiony kod 3, czy to oznacza ze w przyszlosci bede musila sie spodziewac rozmowy, ktora jest przeprowadzana bardzo rzadko (dodam ze wyslalam papiery potwierdzajace malzenstwo...)?

i jeszcze jedno pytanko, na tym liscie przedluzajacym zielona karte o rok, mieliscie jakies problemy na lotnisku jesli wyjechaliscie za granice i wlecieliscie spowrotem, wiem ze oficjalnie ten list daje pozwolenie na podrozowanie i nie powinno byc problemow , ale chcialabym uslyszec jakies komentarze na ten temat

dziekuje bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tez mam pytanie,bo znalezc nie moge. Czy przedluzajac zielona karte (dana na dwa lata po mezu obywatelu) bede miala interwiev?wiem,ze gdzies bylo o tym,ale znalezc nie moge.

To zależy od:

- jakości Twojej aplikacji i materiału dowodowego w nim zawartego

- Twojego szczęścia w grach losowych :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pytanie,bo znalezc nie moge. Czy przedluzajac zielona karte (dana na dwa lata po mezu obywatelu) bede miala interwiev?wiem,ze gdzies bylo o tym,ale znalezc nie moge.

Ja nie mialem drugiego Interwiev. Juz dawno moge skladac wniosek o naturalizacje ale jakos nie moge sie za to zabrac :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...