Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dziękuję za pomoc. mam jeszcze jedno male pytanie. gdzie we wniosku ds-160 jest pytanie odnośnie poprzednich podróży, ale do innych krajów (nie USA). czy cos pominęłam czy tego po prostu juz nie ma? czytajac wpisy na forum, juz po wyslaniu wniosku i umowieniu sie na wizyte, zastanowiło mnie to bardzo ;) czy cos przeoczylam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no jest cos takiego jak podroze w ostatnich 5 latach i jak zaznaczysz yes wtedy mozesz duzoo dodac Panstw gdzie bylas...

to jest work/education/training

Have you traveled to any countries within the last five years?

klikasz add another i wyskakuje Ci nastepne okienko do dodania Panstwa i tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce byc upierdliwa i zawracac glowy, ale nie mam nic o poprzednich podróżach w tej zakładce work/education/training, ani w zadnej innej, wiec nic z tego nie rozumiem. zaznaczam student, pozniej jest nazwa szkoly, adres szkoly, miesieczne wynagrodzenie i miejsce na krotki opis swoich duties. Pomocy, prosze. moge zrobic zdjecie i przeslac na maila, powaznie nic takiego tam nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaznaczylem jako mezczyzna i jako pracujacy i takie cos mi wyszlo

jak widac wniosek ten moze miec wiele pytan i odpowiedzi w zaleznosci co sie zaznacza i nalezy uwazac na to ;)

dlatego tez trudno bedzie pisac i pomagac osobom w wypelnianiu go ,jesli sie nie bedzie znac pewnych szczegolow ..

dziekuje za pokazanie tego ze u Ciebie takie cos nie wyszlo a jak nie wyszlo tzn ze wszystko gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Dzięki temu wiemy, że nowy wniosek DS-160 nie jest sztampowy i wszystko zależy od tego co się zaznaczy. Tylko co mi po tym skoro w wielu miejscach byłam, a nie mogę tego teraz napisać i co z tego ze wczesniej pracowalam, a teraz skupilam sie na robieniu magisterki. Jeśli chodzi o pracę to może i lepiej, bo na tą chwilę wychodzę na bezrobotną, a we wniosku tak czy siak nie napisałabym, że w danym momencie nie muszę pracować. Tylko tych podróży nie mogę przeżyć... Mimo wszystko dziekuje za odpowiedzi i mam nadzieję, że wszystko będzie grało. Rozmowa 2.06 (środa) - zobaczymy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosia, w starym podstawowym wniosku wizowym (DS-156, który musiał wypełnić każdy) nie ma możliwości wpisania, jakie kraje się odwiedziło. Taka rubryka jest jednak w starym wniosku uzupełniającym (DS-157), który wypełniają tylko mężczyźni. Chyba to będzie powodem, że jak zaznaczysz "Kobieta", opcja odwiedzonych państw znika. Jak masz się czym pochwalić gdzie byłaś... no to trochę dyskryminacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się musiałam zalogować ;)

ile stron ma ten wniosek, przebrnęłam przez 4 i "sesja" się skończyła:( "save" po każdej stronie nie pomogło:( nic się nie zapisało i trzeba od nowa:( /już doczytałam,ze trzeba zapisywać na twardym dysku, mam nadzieję,ze to pomoże, bo mam do wypełnienia 3 wnioski i to może potrwać;)/

a tak swoją drogą to taki "save" powinien chyba lepiej funkcjonować?

nie wiem jakie niespodzianki przede mną, póki co pytanie "Passport Book Number" przyprawiło o lekkie zakłopotanie:)

w moim paszporcie znalazłam numer tuż nad zdjęciem, ciekawe czy to to???

no i czy miejsce wydania , to to samo co organ wydania? no bo miejsce to Warszawa /ale tego nie ma w paszporcie/, jest tylko Wojewoda Mazowiecki /ale to już nie miejsce tylko organ/! uff!

czy dalej będzie już tylko łatwiej?

ktoś wie, dlaczego formularz jest po angielsku? i czy należy go wypełniać tylko po angielsku?

pytań sporo, pewnie będę miała ich jeszcze więcej....mam nadzieję,że wasza cierpliwość jest wielka:)

p.s. czy to prawda,że w konsul wie, ile razy wypełniało się formularz DS160, czy to tylko plotka?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...