Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

fredy a dlaczego zakladasz ten sam post w 2 miejscach,,czekaj na odpowiedz w 1 miejscu

nikt tutaj nie jest na zadnym etacie aby w 24 godz odpowiadac i szybko

czasami odpowiedzi sa szybciej a czasami nalezy poczekac...to tak pisze na przyszlosc

masz w tym temacie linki jak ludzie wpisywali

I teraz tak paszport polski nie ma numeru ,moze dawne mialy paszporty,pamietaj ze ten formularz idzie na caly swiat i gdzies na swiecie taki numer moze byc..

co do wydania paszportu to zobacz co pisze o miescie ,,takie cos przechodzi na rozmowie

http://imageshack.us/f/197/app1y.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem - pokopało mi się zupełnie i zamiast 15-Jan wpisalem estimated arrival date na 15 FEB. I tak samo tez wpsialem bratu z ktorym lecę. Czy mam na rozmowie mówić że lecimy 15 stycznia czy lutego? Czy to co napisałem w travel plans w ds-160 jest wiążace i musze sie tego trzymac, nawet jesli to bylo estimated?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie. Chciałem do formularza wykorzystać zdjęcie paszportowe ale teraz się okazało że jest ono trochę prostokątne (600 x 749). Da się w jakiś sposób zrobić z niego kwadrat odpowiadający wymogom czy muszę iść do fotografa i znowu płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chapi a nie mozesz znalesc grafika komputerowego ? ;)

jak nie to sa do tego odpowiednie programy ...jak nie potrafisz tego robic to lepiej zlec to komus kto to umie robic bo moga wyjsc proporcje inne np twarzy ;)

a jak nie to idz i zrob nowa fotke wedle wzoru :)

milopl jak mozesz to wydukuj od nowa ds 160 ..bo mozna oczywiscie cos powiedziec o tych datach ale jak kto bedzie odebrane to nie wiadomo

a jak bedziecie miec ten sam ds to mowcie chociaz tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zarówno studiuję jak i pracuję to dlaczego obydwóch pozycji nie da się wpisać w rubryce Work/Present?

Jeśli wpisuję studia w Work/Previous i datę zakończenia wrzesień 2012 to pojawia się komunikat, że data musi być wcześniejsza niż w dniu wypełniania.

Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o datę rozpoczęcia.

Nie w tym jest problem- nie zrozumieliśmy się.

Chodzi o to że studiuję i pracuję jednocześnie a ta ankieta nie pozwala mi na wpisanie jednego i drugiego w zwiazku z tym muszę jedno wpisać w "Previous/Poprzednie", a jak ja mogę to wpisać skoro nie akceptuje daty późniejszej niż dzisiejsza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...