Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ustaliliśmy wniosek nie jest sztampowy, także ilość stron uzależniona jest od odpowiedzi jakich udziela się przy jego wypełnianiu.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne to faktycznie na początku miałam problem. Nie jestem pewna czy czas który sie kończy w trakcie wypełniania wniosku to wynik jakiegoś błędu (bo bezczynność mojego komputera najdlużej trwała może minutę) czy po prostu jest 20 min na uzupełnienie wszystkiego. Wracając do pytania. Najlepiej zapisywać po każdej uzupełnionej stronie wszystko na twardym dysku. Nawet gdy minie czas, zaczynając całą zabawę od początku, wystarczy wcisnąć opcję B na pierwszej stronie i wszystkie wcześniej wpisane informacje zostaną wgrane.

Na samej górze strony można wybrać także język polski, wtedy w trakcie wypełniania, najeżdżając na objaśnienia po ang (po prawej) pojawia się ich tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

rubia poczytaj co napisal o tym book paszport Elmerzak i tak nalezy postapic

wpisujesz to co masz napisane w paszporcie i tak tez wpisujesz w paszporcie,,zobacz co napisal tez o tym Rademenes- ,,z tego co mowia na infolinii to nalezy wypelniac po angielsku ten wniosek ale i tak masz pytania nie ktore po polsku wiec powinnas sobie z tym poradzic

aby nazwisko jak masz polskie to masz pewien pkt ze tam mozesz wpisac polskie znaki a tak bez polskich znakow go wypelniasz jak ł,ć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w tym wszystkim, ze ten wniosek to chyba stworzyl ktos, kto nigdy sie nie pofatygowal, zeby go wypelnic choc raz, wszystko takie male i tego klikania tyle ;)

trzeba przyznac, ze dzieki temu wnioskowi znowu USA sie wzbogaci o kolejne informacje, dawniej musieliby wiele rzeczy stukac recznie, zeby wprowadzic do bazy i przechowywac, a teraz heeeh :-)

wielki brat patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ten wniosek jest strasznie rozbudowany ;) . Wczoraj z trudem przebrnąłem przez te wszystkie pytania (łącznie do wypełnienia albo zaznaczenia miałem jakieś 120/130 pól), trzeba mieć duuuuużo cierpliwości heheh. Faktycznie warto zapisywać kopię na dysk po wypełnieniu każdej strony, mi sesja kilka razy wygasła np. jak szukałem numeru telefonu do pierwszego hotelu, bo na rezerwacji nie było. Na jedną stronę jest chyba ze 4 minuty, potem wygasa i trzeba od nowa… :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziękuję :)

dzisiejszy wieczór mam zamiar poświęcić na wypełnienie wniosków, więc od razu dopytam....

jedziemy turystycznie, mieszkać będziemy w różnych hotelach, nie wiem jeszcze których :) ......

w formularz z tego co się zorientowałam należy wpisać miejsce pobytu....i teraz, czy jak wpisze hotel to wystarczy, czy to ma być konkretny hotel, adres, nr tel /jak ktoś wpisał powyżej/, a co jak to będzie kilka hoteli,

czy muszę mieć zrobioną rezerwację?

Przecież nie mam jeszcze wizy, nie wiem, czy ją dostanę ;), rezerwacja hotelu wydaje mi się być kolejnym punktem po otrzymaniu wizy, to jest moja logika, no ale może być ona inna niż logika amerykańska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałem miejsce pobytu: pierwszy hotel, w którym się zatrzymam (adres, telefon), ale myślę, że jak wpiszesz tylko "hotel", to będzie ok (adres hotelu wpiszesz już na I-94 podczas wjazdu). Niektóre hotele w USA można rezerwować za darmo przez Internet i wydrukować sobie rezerwację. Co do Waszej dalszej podróży, są tam takie pola do wypełnienia: lista miejsc do odwiedzenia i można sobie powpisywać miasta, no i oczywiście trzeba się do rozmowy z konsulem przygotować, jakie miejsca, obiekty chcecie zwiedzić, żeby chłopina wiedział, że się orientujecie :) Jak ktoś zainteresowany, to mogę wrzucić tu później mój wniosek bo sobie do PDF zapisałem, tylko muszę się zastanowić jak to na JPG teraz zmienić hmm.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rubia w jak ten ds takie cos przyjmie to wpisz hotel ;)

tak jak napisal moj poprzednik powinnas wiedziec co to bedzie za hotel lub tez hotele i czym wiecej bedziesz wiedziec o tym ,pobycie w USA tym lepiej dla Was..w dawnych wnioskach mozna bylo to miejsce zostawic puste i powiedzec na rozmowie jak sie maja sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, wstawiam pełny wniosek DS-160, dotyczy mężczyzny, kawalera, studenta, resztę sobie każdy doczyta we wniochu. Pamiętajcie oczywiście, że Wasze wnioski mogą się nieco różnić, ale sporo będzie na pewno takich samych pytań, zależy co się zaznaczy. Trochę niszczą system pytania typu: „czy jesteś terrorystą?” haha, do zdjęcia powinienem jeszcze ubrać turban :)

P.S. fotki dałem na imageshack, jak coś nie gra to proszę admina o zmianę ;)

app1y.th.jpg

app2q.th.jpg

app3g.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...