Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuję bardzo sly6 za szybką odpowiedź. Jestem umówiona na 13 stycznia do Warszawy. Mam sporo obaw: mąż rezydent, ja i syn - turyści, chcemy lecieć tylko na miesiąc, ale różnie mogą zostać odebrane nasze zamiary. Studiuję, więc niby związki jakieś tam mam. Poza tym mam ważną wizę amerykańską w zniszczonym paszporcie (pisałam o tym kiedyś), która również jest nieczytelna, więc boję się trochę, że za dużo tych "przeciwności losu". Jestem jednak dobrej myśli. Jak nie teraz, to polecę innym razem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Moja mama (przebywająca obecnie w Polsce, "przesiedziała" wizę turystyczną o kilka miesięcy) jest sponsorowana przez swojego brata w kategorii F4. Do tej petycji dołączona byłam również ja, ale ponieważ skończyłam 21 lat i wyszłam za mąż, nie będę się już liczyć w przyznawaniu zielonej karty.

Jak w związku z tym rozumieć pytanie: czy ktoś składał kiedyś w moim imieniu petycję imigracyjną? De facto w moim imieniu nikt, jedynie w imieniu mojej mamy. Na chwilę obecną nie jest rozpatrywane żadne podanie o wizę imigracyjną dla mnie. Sama już nie wiem jak to rozumieć. Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...