Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

to kolejnym razem w wpisz w google co to znaczy ten numer i nie bedzie ze to numer dowodu osobistego,mozesz od nowa wypelnic wniosek i wpisac juz numer PESEL lub tez sie tlumaczyc na rozmowe ze zaszla pomylka.

Nic nie musisz placic.

jesli chodzi o nazwisko to sa tam 2 rubryki,w jednym wpisujemy nawisko ktore ma zona teraz oraz panienskie.znasz chyba na tyle jezyka aby zobaczyc gdzie trzeba wpisac nazwisko panienskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Q: Have you ever been issued a U.S. Visa? Czy kiedykolwiek wydano Ci wizę do USA?

Q: Has anyone ever filed an immigrant petition on your behalf with the United States Citizenship and Immigration Services?

Czy ktoś kiedykolwiek złożył na Ciebie petycję imigracyjną do USA?

Miałem zieloną kartę. Wpisuje jej numer czy coś? Co mam wypełnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie w imieniu mojego brata, stara się o wizę i jest pytanie we wniosku o niekaralności w 2009 miał tzw wyrok w zawiasach za wybryki związane z kibicami nie znam szczegółów. Czy po 7 latach musi to wykazać? i jak sądzicie czy w takim przypadku ma szanse na wize?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy za co to bylo i jak to powie na rozmowie

sa tacy ze nawet po wielu latach nie dostana wizy bo dla nich to nic takiego nie bylo a wtedy Konsul wizy nie wyda.

Ale czy to wykazywać czy przemilczeć ? To był wybryk typu spalenie siatki na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak :)

jak sie przyznac to wtedy musi miec zaswiadczenie o niekaralnosci oraz przetlumaczony wyrok na j.angielski

jak sie nie przyzna to ma siedziec cicho,nawet po alkoholu jak kto sie jemu udalo dostac wize a nie powiedzial o wyroku .

i tyle w tym temacie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy DS-160 uległ jakiemuś uproszczeniu? W porównaniu z 2014 r. nie widzę miejsca do wskazania odwiedzonych krajów i do historii edukacji, gdy już pracuję, a nie studiuję. Czy ktoś może to potwierdzić, czy to ja jestem ślepy? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam problem z wypełnieniem formularza DS-160, a konkretniej z rubryką Previous U.S. Travels. W USA ostatnio byłem 8 lat temu, wizę miałem na starym paszporcie który już od dawna jest nieważny. Niestety we wniosku jest pytanie o datę wydania wizy i nie można w przeciwieństwie do daty pobytu w USA, dać przybliżonej daty (co jest idiotyzmem, bo co do numeru vizy jest możliwość zaznaczenia że się nie pamięta :/). Nie wiem, czy mam strzelać z datą, czy dawać że nie miałem wcześniej wizy, czy co? Proszę o pomoc, bo na dniach muszę załatwić tą wizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...