Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich, jako świeżak na forum.. :)

Mam pytanie o "karalność".

W 2009 roku został wydany wyrok o "Warunkowym umorzeniu postępowania karnego na okres próby 1-go roku".

Nie było więcej kontaktu z Wymiarem Sprawiedliwości.

Z KRK przyszła informacja, że pacjent nie figuruje w kartotece..

W związku z tym wpisać >karany< czy >niekarany< ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

,

chciałem zapytać o wypełnienie formularza wizowego DS160,

nie mam drukarki w domu, czy w takim razie jest możliwość wypełnienia formularza, zatwierdzenia, wysłania go do konsulatu, a następnie zapisania na komputerze np. w formacie pdf, a następnie przesłania go pocztą elektroniczną i wydrukować z innego komputera?

z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, dziękuję za odpowiedź.

Chciałem dopytać o pewien szczegół.

Mianowicie na stronie ambasady są m. in następujące wyjaśnienia:

  • Po wypełnieniu formularza DS -160 zostanie wygenerowana strona potwierdzająca z alfanumerycznym kodem kreskowym. Strona z potwierdzeniem wypełnienia wniosku jest potrzebna podczas umawiania się na spotkanie jak również przy rozmowie z konsulem.
  • Po wydrukowaniu strony z potwierdzeniem zawierającej kod kreskowy, proszę wcisnąć przycisk „Back” („Wstecz”) w przeglądarce internetowej i wysłać do siebie wiadomość e-mail z kopią formularza DS-160. Wysłany e-mail będzie zawierać plik w formacie PDF, który można wyświetlić i wydrukować w programie Adobe Acrobat.

Dlatego w tym miejscu chciałem sprecyzować, czy jeśli:

Po wypełnieniu formularza DS -160 zostanie wygenerowana strona potwierdzająca z alfanumerycznym kodem kreskowym. to czy wtedy mogę ją przesłać moim mailem i wydrukować w innym miejscu, a jeśli tak, to dlaczego jest instrukcja że:

Po wydrukowaniu strony z potwierdzeniem zawierającej kod kreskowy, proszę wcisnąć przycisk „Back” („Wstecz”) w przeglądarce internetowej i wysłać do siebie wiadomość e-mail z kopią formularza DS-160.

Nie mogę do końca zrozumieć, jak mam postąpić, kiedy nie mam w domu drukarki, wtedy przecież nie wydrukuję strony z potwierdzeniem zawierającej kod kreskowy i nie wcisnę przycisku back w przeglądarce internetowej.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, dziękuję za odpowiedź.

Chciałem dopytać o pewien szczegół.

Mianowicie na stronie ambasady są m. in następujące wyjaśnienia:

  • Po wypełnieniu formularza DS -160 zostanie wygenerowana strona potwierdzająca z alfanumerycznym kodem kreskowym. Strona z potwierdzeniem wypełnienia wniosku jest potrzebna podczas umawiania się na spotkanie jak również przy rozmowie z konsulem.
  • Po wydrukowaniu strony z potwierdzeniem zawierającej kod kreskowy, proszę wcisnąć przycisk „Back” („Wstecz”) w przeglądarce internetowej i wysłać do siebie wiadomość e-mail z kopią formularza DS-160. Wysłany e-mail będzie zawierać plik w formacie PDF, który można wyświetlić i wydrukować w programie Adobe Acrobat.

Dlatego w tym miejscu chciałem sprecyzować, czy jeśli:

Po wypełnieniu formularza DS -160 zostanie wygenerowana strona potwierdzająca z alfanumerycznym kodem kreskowym. to czy wtedy mogę ją przesłać moim mailem i wydrukować w innym miejscu, a jeśli tak, to dlaczego jest instrukcja że:

Po wydrukowaniu strony z potwierdzeniem zawierającej kod kreskowy, proszę wcisnąć przycisk „Back” („Wstecz”) w przeglądarce internetowej i wysłać do siebie wiadomość e-mail z kopią formularza DS-160.

Nie mogę do końca zrozumieć, jak mam postąpić, kiedy nie mam w domu drukarki, wtedy przecież nie wydrukuję strony z potwierdzeniem zawierającej kod kreskowy i nie wcisnę przycisku back w przeglądarce internetowej.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zrób "drukuj do pdf" i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...