Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!

Mam dwa pytania odnośnie wnisoku wizowego (wiza turystyczna)

1) Jeśli jestem studentką dwóch kierunków na dwóch różnych uczelniach i na innych etapach (5 i 3 rok), to czy we wniosku mogę wpisać obydwa kierunki czy tylko jeden, a jeśli jeden, to który?

2) Czy jeśli pracuję na umowach o dzieło, to mam zawrzeć tę informację we wniosku czy zatrudnienie dotyczy tylko umów o pracę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie, wypełniam DS 160, wiza b1/b2 i docieram tylko do działki Relatives, zapisuję wszystko i choć wszystkie wcześniejsze rubryki mam wypełnione poprawnie, to pole "Work / Education / Training" pozostaje nieaktywne, gdy klikam "Next: Work / Education / Training" pokazuje się strona: "session timed out" i tak od kilku godzin. opcja "Save" i wybranie "continune application" przerzuca mnie z powrotem na "Relatives" a pola "Work / Education / Training" nadal nieaktywne i nie mogę dokończyć aplikowania. Jakieś sugestie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Witam
Mam duży problem z odpowiedzią na pytanie: Czy masz w USA jakąś inną najbliższą rodzinę, poza rodzicami? (mam tam ciotkę). Jeżeli odpowiem tak mam do wyboru tylko współmałżonek, narzeczony/narzeczona, dziecko, rodzeństwo. Proszę o pomoc i podpowiedź co zaznaczyć. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak rok pamiętasz to zaczynałeś 1 września a wpisać, że kończyłeś możesz na podstawie daty ze świadectwa (o ile to nie były studia), albo że zaczynałeś 1 października a kończyłeś zgodnie z datą na dyplomie (w przypadku studiów). Nikt nie będzie sprawdzał, czy w danym roku 1 września / października był niedzielą i zapewne zaczynałeś 2-ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Jestem pracownikiem biura handlowego prowadzonego na zasadzie działalności gospodarczej. Czy w związku z tym primary occupation to "bussiness" bo pytanie jest o branżę, czy też kwalifikuję się pod "other" bo "bussiness" to byłby mój szef/właściciel firmy a nie jego pracownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Engram napisał:

Jestem pracownikiem biura handlowego prowadzonego na zasadzie działalności gospodarczej. Czy w związku z tym primary occupation to "bussiness" bo pytanie jest o branżę, czy też kwalifikuję się pod "other" bo "bussiness" to byłby mój szef/właściciel firmy a nie jego pracownik?

Occupation to po polsku zawod, wiec wpisywanie "business" ma sredni sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...