Skocz do zawartości

Jak się kończy rozmowa w ambasadzie???


babs

Rekomendowane odpowiedzi

1,5 h temu poznałam termin mojej rozmowy w konsulacie... 3mać kciuki proszę w najbliższy poniedziałek..... pleaseeee

I moja n'ta wątpliwość dotyczy zakończenia tego 'koszmaru'.... Jeżeli nie dostanę wizy J1 to konsul oddaje mi wszystkie papiery i koniec? ? ?

A jeżeli dostanę, mówi "have a nice summer" i zabiera paszporcik i całą resztę? ? ?

Kiedy będę mogła odzyskać paszport z upragnioną wizą? Powiedziano mi w biurze, że paszporty są wysłane do nich a nie do mnie za pośrednictwem DHL. Czy orienujecie się ile to trwa?

Pozdrawiam - zestresowana, spanikowana i ogólnie w wielkim potrzasku.... heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dostanę wizy J1 to konsul oddaje mi wszystkie papiery i koniec? ? ?

A jeżeli dostanę, mówi "have a nice summer" i zabiera paszporcik i całą resztę? ? ?

Tak właśnie jest..

Kiedy będę mogła odzyskać paszport z upragnioną wizą? Powiedziano mi w biurze, że paszporty są wysłane do nich a nie do mnie za pośrednictwem DHL. Czy orienujecie się ile to trwa?

Nie ma co się denerwować... paszport na pewno dostaniesz na dłuuugo przed wyjazdem....

Co do pytania jak długo trva dostarczanie paszportu do biura to sama wiesz, że tu nie da się jednoznacznie określić... zależy to od wielu czynników.

Tak naprwdę to nie ma większego znaczenia czy będziesz miał ten paszport jutro czy za tydzień skoro i tak pewnie wyjeżdżasz pod koniec maja. Nie ma powodów do niepokoju....

ps.

Powodzienia w konsulacie... :D

Ja idę we wtorek czyli dzień po Tobie :shock:

pozdrawiam Bożka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...