Skocz do zawartości

Wiza Dla Żony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam wizę na 10 lat (jeszcze 5 lat), byłem 3 razy w USA ostatnio w 2007 roku (8 tygodni). Chcę teraz lecieć razem z żoną. Ona nie ma wizy,dwa razy miała odmowę przed ślubem, po ślubie jeszcze nie była w ambasadzie. W lipcu chce jechać po wize i teraz moje pytania czy ma wziąść mój paszport, czy to w znaczący sposób pomaga i czy mamy jechać razem do ambasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta odmowa za co byla>i ile po jakim czasie byla po wize>co ja laczylo z Polska?

jak za tzw brak wiezow z Polska to moze miec jakies szanse na wize

a jesli cos nie gralo w odpowiedziach,bylo cos falszywie podane ,napisane to moze nie byc za wesolo

A po co ma brac Twoj paszport jak jestes w komputerze-ze masz wize oraz jak moze byc z Twoimi podrozami do USA.I jesli faktycznie byles jako turysta,i teraz tez tak bedziesz lecial z zona i po jej odpowiedziach bedzie widac ze tak bedzie to wyjdzie z wiza

Bo TY na rozmowe nie wejdziesz mozesz jedynie postac przed brama-drzwami wejscia dla takich osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć dlaczego nie dostała wizy.Zawsze miała pracę. Dostała tylko kartkę A4. Pierwszy raz po wizę była w 2005 i później w 2007 przed ślubem. Ja jeździłem do rodziny (dalszej) i teraz też tak chcę jechać i przy okazji niech żona zobaczy trochę świata. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...