Skocz do zawartości

Prośba O Oddanie Twojego Głosu Na Mnie W Konkursie


barkley1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam prośbę do Wszystkich, którzy będą tak mili i poświęcą 30sek na oddanie głosu na mnie w konkursie zorganizowanym przez firmę Ruuki na wymianę dachu.

Mieszkam w Polsce i niestety nie stać mnie na samodzielną wymianę dachu (nie mam tyle pieniędzy :) a dach mi przecieka za każdą ulewą ), dlatego uczestniczę w tym konkursie i liczę że uda mi się zebrać najwięcej głosów to wówczas firma Ruuki (producent poszyć dachowych) wymieni mi dach za free.

PROSZĘ, Zagłosuj na mój dom. klikając w link poniżej.

http://www.ruukkidachy.pl/renovation/conte...a92600be05be05/

1.Kliknij na górne zdjęcie w podanym linku " ZAGŁOSUJ NA MNIE" -

2. Wypełnij dwa

pola i daj wyślij (nie musisz podawać prawdziwe dane)

Wspomożcie mnie głosami

Dziekuje z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam . wstawiam poprawny link:

http://www.ruukkidachy.pl/renovation/conte...a92600be05be05/

i proszę o Wasze głosy

1.Kliknij na górne zdjęcie w podanym linku " ZAGŁOSUJ NA MNIE" -

2. Wypełnij dwa

pola i daj wyślij (nie musisz podawać prawdziwe dane)

Koleżanki o Koledzy - proszę jeszcze raz o zagłosowanie na mój dom. Zajmie Wam to dosłownie minutkę a mi życie praktycznie ratuje. Okażcie troszkę dobrego serca dla mnie, bardzo proszę

Dziękuje Wszystkim i liczę, że mnie wspomożecie głosami

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jestem administratorem ale tez i uzytkownikiem - czlowiekiem

i moge zadawac pytania ,tak samo jak Ty i teraz albo Ci sie takie cos podoba lub tez nie

bo nie musisz odpowiadac i z niczego sie tlumaczyc ale jesli tak wszyscy wszystkim pomagaja to dlaczego tak jest zle?

bo odnioslem sie tylko do tego ostatniego wpisu -postu ze nadal prosisz i masz do tego prawo ale pamietaj ze jak cos sie bierze to powinno sie przekazac dalej-ja tak miej wiecej robie i szkoda ze tak malo osob o tym pamieta,jakas skleroza czy co?

ps nie jestem zwiazany w zaden sposob z Polonia i nie mieszkam nawet w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...